Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Apmācības un vebinārs industriālajā kiberdrošībā

Apmācības un vebinārs industriālajā kiberdrošībā

2018. gada 26.-27. septembrī Kaspersky Lab ICS CERT un Fraunhofer IOSB veica pirmo kopīgo apmācību kursu “Advanced Industrial Cybersecurity in Practice”. Kurss notika Kaspersky Lab mācību centrā Ingolštatē, Vācijā. Pasniedzējs bija Deivids Meijers no Fraunhofer IOSB. Nākošais apmācību kurss (maksas) notiks turpat šī gada 4.-5. decembrī. Vairāk par to varat uzzināt šeit.

Apmācību kurss ir izstrādāts abu organizāciju sadarbībā, fokusējoties uz reālu gadījumu pieredzi un izpratni par uzbrukumiem rūpnieciskajām sistēmām apvienojumā ar padziļinātām akadēmiskām zināšanām.

 

 

Lūk ko pēc kursa teica tā dalībnieki.

“Tas bija interesants kurss, jo īpaši fokuss uz reālām industriālajām problēmām.”

“Es domāju, ka apmācība bija uz praksi orientēta, balstīta uz reālu pieredzi, situācijām un problēmām. Kā tāda apmācība bija ļoti orientēta uz mērķu sasniegšanu un piedāvātā informācija bija ilustrēta ar demonstrācijām. Nevajadzīgais teorētiskais materiāls palika ārpus.”

 

 

“Tādas tēmas kā pretpasākumi, risku analīze, ICS tīklu arhitektūra un drošības zonas modelis bija visnoderīgākās.”

“Kopējā apmācību atmosfēra bija draudzīga. Te bija atvēlēts laiks diskusijām starp dalībniekiem. Šī apmaiņa un diskusijas bija svarīgas.”

“Kurss deva ļoti labu pārskatu un izmēģinājumu (demonstrāciju) iekārtojums bija ļoti interesants.”

 

 

Kā atzīst kursa autori, vienmēr var kaut ko uzlabot. Nākošajai apmācības reizei ir ieplānots pievienot dažas tēmas un iekļaut vairāk uzbrukumu un pretpasākumu demonstrāciju.

 

Vebinārs “Bridging the ICS cybersecurity awareness gap: Kaspersky Lab & Fraunhofer IOSB”

 


 

Par Kaspersky Lab ICS CERT un industrialās aizsardzības risinājumiem

Kaspersky Lab Industrial Control Systems Cyber Emergency Response Team (Kaspersky Lab ICS CERT) ir globāls projekts, kas uzsāka darbību 2016. gadā, un primāri velta savas pūles uz to, lai identificētu potenciālos un sksistējošos apdraudējumus industriālās vadības sistēmām un lietu internetam. 2017. gadā Kaspersky Lab ICS CERT atklāja 63 ievainojamības un palīdzēja tās aizvērt industriālo vadības iekārtu ražotājiem Siemens, General Electric, Rockwell Automation, Gemalto un industriālajam konsorcijam OPC Foundation.

 

 

Vairāki Kaspersky Lab ICS CERT eksperti ir iekļauti Siemens pateicības zālē par viņu ieguldījumu kritiskās infrastruktūras elementu ievainojamību atklāšanā.

 

 

Kaspersky Lab attīsta tehnoloģiju un pakalpojumu klāstu Kaspersky Industrial Cybersecurity, kas jau ir ieviests daudzu nozaru uzņēmumos un saņēmis atzinības.

 

 

Ar jautājumiem par Kaspersky Industrial Cybersecurity jāvēršas pie Kaspersky Lab officiālā izplatītāja vai partneriem.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

6 + 1 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu