Sākumlapa » Aizsardzība » Arī mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Microsoft piedāvās Windows 7 maksas drošības atjauninājumus

Arī mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Microsoft piedāvās Windows 7 maksas drošības atjauninājumus

Sākot ar janvāri mazie un vidējie uzņēmumi netiks automātiski atslēgti no Windows 7 drošības atjauninājumiem, ja vien viņi būs gatavi maksāt par tiem, otrdien paziņoja Microsoft.

 

 

Windows 7 atbalsta termiņa beigu datums ir noteikts uz 2020. gada 14. janvāri, taču Microsoft apzinās, ka “katrs atjaunināšanas procesā ir atšķirīgā stadijā”, bloga ierakstā raksta Džareds Spataro, Microsoft 365 viceprezidents. Tādas problēmas kā lietotņu saderība daudziem uzņēmumiem liek pagarināt Windows 7 izmantošanu, neraugoties uz gaidāmo operētājsistēmas atbalsta beigu datumu, tāpēc Microsoft ir paziņojis, ka tas ļaus “jebkura lieluma uzņēmumiem” līdz 2023. gada janvārim iegādāties Windows 7 Extended Security Updates (ESU).

 

Latvijā šī gada septembrī Windows 7 īpatsvars sastādīja 22,62% .

Latvijā šī gada septembrī Windows 7 īpatsvars sastādīja 22,62% .

Pagarinātā Windows 7 drošības atjauninājumu iespēja iepriekš bija paredzēta tikai Windows 7 Professional un Windows 7 Enterprise klientiem lielapjoma licencēšanā (Volume Licensing). Spataro paziņoja, ka Windows 7 ESU tiks pārdots maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem pēc ierīču skaita “ar augošu cenu katru gadu”.

MVU varēs iegādāties Windows 7 pagarinātos drošības atjauninājumus, sākot ar 1. decembri, caur partneriem Cloud Solution Provider (CSP).

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

73 − = 63

Uz augšu