Sākumlapa » Aizsardzība » Common Criteria sertifikāts apstiprina Kaspersky Endpoint Security for Business uzticamību

Common Criteria sertifikāts apstiprina Kaspersky Endpoint Security for Business uzticamību

Aizsardzības risinājums Kaspersky Endpoint Security for Windows, kas ir Kaspersky Endpoint Security for Business pamata sastāvdaļa, ir atkārtoti saņēmis oficiālu sertifikātu par atbilstību Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (CC) — starptautiskam kiberdrošības sertifikācijas standartam. Tas parāda produkta kvalitāti, apliecina koda integritāti un tiek atzīts daudzās valstīs. CC sertifikātu pasaulē atzīst valdību iestādes, valstu organizācijas un ministrijas, kas atbild par drošību, tādējādi tas nodrošina kvalitātes un konsekvences apstiprinājumu.

 

 

Kaspersky risinājums ir sertificēts saskaņā ar EAL2+ līmeni — augstāko, kuru atzīst visas parakstītājas valstis. Sertifikāciju veikusi neatkarīga laboratorija un apstiprinājusi sertifikācijas iestāde Spānijā. Sertifikācijas atskaite apliecina Kaspersky Endpoint Security for Windows spēju nodrošināt uzticamu ierīču datu šifrēšanu, ieskaitot lietotāja un operētājsistēmas datu šifrēšanu, līdz ar antivīrusu un piekļuves kontroles funkcionalitāti.

 

 

Common Criteria novērtēšana ir visaptverošs process, kas ietver produkta drošības funkcionlitātes noteikšanu, produkta izstrādes un arhitektūras dokumentācijas pārbaudi, stingru funkcionālo testēšanu un ievainojamību analīzi, ko veic akreditēta laboratorija. Pirms tiek izsniegts sertifikāts, rezultātus pārbauda viena no sertificēšanas iestādēm.

Common Criteria standartu atbalsta daudzas valsts iestādes visā pasaulē, piemēram, National Cyber Security Centre (NCSC) Lielbritānijā, Centro Criptológico Nacional (CCN) Spānijā, Agence Nationale de la Sécurité des Systèmes d’Information (ANSSI) Francijā, Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik (BSI) Vācijā, National Security Agency un National Institute of Standards and Technology (NSA un NIST) ASV un daudzas citas. Daudzu valstu iestādes sertifikāta esamību izvirza kā prasību iepirkuma konkursos. Papildus informāciju par Common Criteria atradīsiet portālā https://commoncriteriaportal.org.

Informācija par Kaspersky Endpoint Security for Windows sertifikāciju, kā arī tās dokumenti PDF formātā ir pieejami šeit.

 

 

Vairāk par Kaspersky drošības risinājumiem biznesam varat uzzināt:

Produktu un pakalpojumu izmēģinājuma pieprasīšana: https://kaspersky.antivirus.lv/business/.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

86 − 79 =

Uz augšu