Sākumlapa » Aizsardzība » Eiropas Savienības Kiberdrošības aģentūra publicē atjauninātu versiju ziņojumam par postkvantu kriptogrāfijas progresu un standartizāciju

Eiropas Savienības Kiberdrošības aģentūra publicē atjauninātu versiju ziņojumam par postkvantu kriptogrāfijas progresu un standartizāciju

Eiropas Savienības Kiberdrošības aģentūra (ENISA) ir nopublicējusi atjauninātu versiju ziņojumam par postkvantu kriptogrāfijas progresu un standartizāciju.

Ziņojums “Post-Quantum Cryptography: Current state and quantum mitigation” sniedz pārskatu par postkvantu kriptogrāfijas standartizācijas procesa pašreizējo situāciju. Tas parāda 5 galvenās postkvantu algoritmu saimes.

Ziņojumā aprakstīti arī NIST Round 3 šifrēšanas un parakstu shēmu finālisti, kā arī alternatīvās kandidātu shēmas. Ņemot vērā, ka NIST process vēl turpināsies dažus gadus, pēdējā nodaļā ir piedāvāti 2 priekšlikumi, kurus sistēmu īpašnieki var ieviest tagad, lai aizsargātu savu datu konfidencialitāti pret kvantu-spējīgu uzbrucēju.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

5 + 3 =

Uz augšu