Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Jūsu uzņēmuma datortīkla vārtzinis

Jūsu uzņēmuma datortīkla vārtzinis

Loģiski, ka uzņēmuma aizsardzības risinājumu vispirms uzstāda galiekārtās. Visiem zināms, ka vairums ļaunprogrammatūras uzbrūk personālajiem datoriem un izmanto darbstaciju programmatūras drošības ievainojamības. Bet lai vai cik labi darbotos jūsu „policija”, jūs nekādi neiztiksiet bez „robežsardzes”. Tādēļ mēs iesakām sākt galiekārtu aizsargāšanu, aizšķērsojot ceļu potenciālajiem aodraudējumiem tālu pirms galiekārtām, interneta vārtejas līmenī.

 

 

Tādai rīcībai ir vairāki iemesli, un pirmais starp tiem — interneta vārtejas aizsardzību nekādi neietekmē cilvēka faktors. Mūsdienās kibernoziedznieki plaši izmanto sociālo inženieriju. Ar dažādu triku palīdzību tie pārliecina lietotāju, lai viņš uzklikšķina uz aizdomīgas hipersaites, lejupielādē  kaitīgu datni un pat izslēdz drošības programmatūru. Tādēļ — jo mazāk ļaunprogrammatūras sasniegs galiekārtas, jo drošāks būs jūsu tīkls.

Ir tikai dabiski sākt tīkla aizsargāšanu pret kaitīgām datnēm un bīstamām tīmekļa vietnēm, uzstādot tādu drošības risinājumu, kurš sargā vārtus, pa kuriem jūsu infrastruktūrā ienāk dati, tātad interneta vārtejas līmenī, izmantojot starpniekserveri (proxy server) kā integrācijas punktu.

Kā jau varat nojaust, Kaspersky Lab ir savs risinājums tieši tādam nolūkam. Tas ir Kaspersky Security for Internet Gateways ar savu galveno programmu Kaspersky Web Traffic Security. Šī programmatūra ne vien būtiski samazina cilvēka kļūdu risku, bet arī:

 • spēj bloķēt zināmu, nezināmu un pat īpaši sarežģītu ļaunprogrammatūru, jo apvieno algoritmisko mācīšanos un emulāciju izmēģināšanas vidē;
 • izmanto informāciju par apdraudējumu analīzi no Kaspersky Security Network, lai reaģētu uz visjaunāko ļaunprogrammatūru, līdzko tā ir atklāta;
 • ļauj kontrolēt un aizsargāt korporatīvo šifrēto SSL tīmekļa datplūsmu;
 • bloķē bīstamās un pikšķerētāju tīmekļa vietnes;
 • samazina infekcijas un datu noplūdes risku, izmantojot satura filtrēšanas iespējas;
 • īstenojot tīmekļa kontroles scenārijus, ierobežo piekļuvi noteikta veida tīmekļa resursiem.

Pat tad, ja jūsu vārtejā jau ir uzstādīti šāda veida risinājumi, jums ir vērts izmēģināt Kaspersky Lab risinājumu kā papildu aizsardzības pakāpi, kas var uzlabot detektēšanu, nepalielinot aplamu pozitīvo iedarbju skaitu.

 

 

Tagad ir īstais brīdis, lai to izmēģinātu, jo jaunā programmatūra Kaspersky Web Traffic Security ir pēdējā izstrādes posmā pirms laišanas tirgū, tādēļ varat piedalīties tās publiskajā beta testēšanā.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

 1. Un kā tas filtrē HTTPS?
  Uz kādiem routeriem ta ir uzstādāms? Nosacijums – ne vairāk par 1W uz 10 wrkstn. Un routeris ne dārgāks par 150€. Aiziet!
  Ko varat piedāvāt? Pļutkini.

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

14 − 7 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu