Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky Lab atkal iekļauts ASV izdevuma CRN Mobility 100 sarakstā

Kaspersky Lab atkal iekļauts ASV izdevuma CRN Mobility 100 sarakstā

CRN izdevuma ASV redakcija ceturto gadu no vietas iekļāvusi Kaspersky Lab North America savā Mobility 100 sarakstā “Security and Device Management” (Drošības un ierīču pārvaldības) kategorijā. Šis saraksts aptver galvenos tehnoloģiju piegādātājus, kas laiž tirgū novatoriskus mobilos produktus un pakalpojumus.

CRN redaktori sastāda sarakstu Mobility 100, lai palīdzētu labāk orientēties mobilo risinājumu tirgū un atrast tādus piegādātāju piedāvājumus, kas vislabāk atbilst viņu klientu vajadzībām. Lai atvieglotu piedāvājumu izvēlēšanos, saraksts ir sadalīts četrās kategorijās: mobilā aparatūra, mobilā drošība un ierīču pārvaldība, mobilā programmatūra un pakalpojumi un mobilo lietotņu izstrādes platformas.

Mobilie produkti un pakalpojumi tagad ir pilnībā integrēti ikdienas uzņēmējdarbībā. Ir ļoti svarīgi, lai uzņēmumiem būtu iespēja padarīt šīs ierīces un tīklus drošus, aizsargājot datu plūsmu tajos. Kaspersky Lab mobilais piedāvājums aizsargā pret kiberdraudiem, kas īpaši vērsti pret mobilajiem datiem, un pret jebkādiem mēģinājumiem izmantot ierīču vājās vietas. Tas arī ļauj uzņēmumiem novērst datu zuduma sekas, padarot drošas un uzraugot ierīces savā tīklā.

“Tā kā joprojām turpina attīstīties elastīga darba vide, ļoti svarīgi ir nodrošināt mobilajam darbaspēkam uzticamus un drošus sakarus,” norāda The Channel Company ģenerāldirektors Bobs Skellijs. “CRN 2019 Mobility 100 sarakstā iekļautie piegādātāji ir izstrādājuši inovatīvus pakalpojumus un risinājumus, kas nodrošina uzņēmumu darbinieku mobilitāti, vienlaikus aizsargājot viņus pret ārējiem apdraudējumiem.”

“Mūsdienu kiberdraudu apstākļos uzņēmumu mobilā aizsardzība ir jāpielāgo katras organizācijas unikālajām vajadzībām uz visām platformām, jo darbinieki lieto dažādas ierīces,” saka Kaspersky Lab ASV pārdošanas vadītājs Metjū Kuršens. „CRN pauž atzinību mūsu visaptverošajam risinājumam, un mēs esam gandarīti, ka arī šogad esam starp galvenajiem mobilo drošības tehnoloģiju piegādātājiem.

 

 

Risinājums Kaspersky Endpoint Security for Mobile ir paredzēts Android un iOS ierīču pārvaldībai un aizsardzībai. Tas ietilpst sekojošos biznesa aizsardzības risinājumos:

  • Kaspersky Total Security for Business
  • Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced
  • Kaspersky Endpoint Security for Business Select
  • Kaspersky Endpoint Security Cloud

Vairāk par Kaspersky Endpoint Security for Mobile varat uzzināt:

Informāciju un izmēģināšanas iespējas augstāk minētajiem biznesa risinājumiem atradīsiet šeit.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 4 = 6

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu