Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky padara publiski pieejamas kiberdraudu informācijas portāla pamatfunkcijas

Kaspersky padara publiski pieejamas kiberdraudu informācijas portāla pamatfunkcijas

raksta Austrālijas izdevums Computerworld, uzņēmums Kaspersky ir atvēris sava kiberdraudu informācijas portāla Kaspersky Threat Intelligence Portal pamatfunkcijas plašākai sabiedrībai ar nodomu iepazīstināt ar rīku tos, kam ikdienā jāreaģē uz kiberincidentiem. Portāls ir kiberdrošības risinājumu ražotāja piekļuves punkts kiberdraudu informācijai.

 

 

Iepriekš portāls bija pieejams tikai klientiem un tikai kā premium klases pakalpojums. Kaspersky atklāja, ka ir nolēmis sava portāla pamatfunkcijas padarīt pieejamas visiem interesentiem. Ikviens kiberdraudu informācijas portāla lietotājs var augšupielādēt neierobežotu skaitu failu, veikt pieprasījumus par URL, jaucējsummām, IP adresēm vai domēniem, nepārsniedzot 100 pieprasījumus dienā, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu.

 

Atveriet portālu, klikšķinot uz attēla.

Atveriet portālu, klikšķinot uz attēla.

Kā paskaidro Kaspersky eksperti, daudziem uzņēmumiem līdz šim nav bijis iespējas izmantot kiberdraudu informācijas pakalpojumu, saprast, kā tas darbojas un kādas izmeklēšanas un aizsardzības iespējas tas sniedz. Tagad plašāka auditorija var gūt labumu no piekļuves kiberdraudu informācijas portālam, jo tas ļauj ātri pārbaudīt un apstiprināt, vai interesējošais objekts ir ļaunprātīgs.

Katrs iesniegtais fails tiek analizēts, izmantojot proaktīvās kiberdraudu noteikšanas tehnoloģijas, piemēram, heiristisko analīzi un Kaspersky Cloud Sandbox smilšu kasti, lai uzraudzītu tā uzvedību un darbības. Pēc tam portāls informē lietotāju, vai analizētais objekts ir ļaunprātīgs, un sniedz citu pamatinformāciju.

 

 

Portāls apvieno informāciju no daudziem uzticamiem avotiem, ieskaitot Kaspersky Security Network, surogātpasta slazdus, pētījumu rezultātus, informāciju no partneriem utt. Tomēr daudzas portāla funkcijas joprojām būs pieejamas tikai par maksu.

Materiāli PDF formātā:

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 76 = 83

Uz augšu