Sākumlapa » Aizsardzība » Kisspersky LipsLock piedāvā biometrisko autentifikāciju ar lūpu līniju rakstu

Kisspersky LipsLock piedāvā biometrisko autentifikāciju ar lūpu līniju rakstu

Vai jūs zinājāt, ka jūsu lūpas ir tikpat unikālas kā pirkstu nospiedumi? Iepazīstinām ar Kisspersky LipsLock.

Tagad ar Lips-print skeneri, kuru var viegli savienot ar jebkuru ierīci, izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu, varat aizsargāt paroles, slepenu informāciju, sarunas un pat multimēdiju failus!

Kisspersky LipsLock. Avots: Kaspersky.

Izmantojot Kisspersky LipsLock, viss, kas jums jādara, lai atbloķētu failus, ir vienkārši jānoskenē lūpu nospiedumus ar lūpu skeneri!

Kāpēc lūpas?

Grumbu un līniju raksturs uz lūpām katram cilvēkam ir atšķirīgs. Lūpu nospiedumus var izgatavot dažādos veidos. Starp citu, kriminālistikas zinātni par lūpu nospiedumiem sauc par heiloskopiju. Nosaukums ir atvasināts no grieķu vārda, kas nozīmē “lūpas”.

Dienas laikā mēs pastāvīgi pieskaramies dažādām lietām, visur atstājot pirkstu nospiedumus. Mēs esam liecinieki tam pašam ar sejas ID – daudzas mūsu fotogrāfijas ir pieejamas tiešsaistē līdz ar DeepFake viltošanas tehnoloģijām. Tāpēc Kaspersky pētnieki meklēja novatorisku risinājumu, bet inovāciju realizācijā produktos viņiem patiešām ir pieredze un ievērojami panākumi.

Uzņēmums jau divus gadus ir iekļauts sarakstā Derwent Top 100 Global Innovator 2020 kopā ar citiem vispāratzītiem uzņēmumiem, kas ietver Amazon, Facebook, Google, Microsoft, Oracle, Symantec un Tencent, bet starp viņiem var nokļūt tikai ar ievērojamu izgudrojumu patentu portfeli un šo izgudrojumu sekmīgu realizāciju produktos. Tāpēc nav pārsteigums, ka līdz ar citiem inovatīviem kiberdrošības risinājumiem ir radīts Kisspersky LipsLock, kas daudziem padarīs digitālo ikdienu drošāku un mierīgāku.

Izmantoti Kaspersky materiāli.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

5 + 4 =

Uz augšu