Sākumlapa » Aizsardzība » Microsoft drošības atjauninājumi rada problēmas datoros un serveros ar Symantec un Norton programmatūru

Microsoft drošības atjauninājumi rada problēmas datoros un serveros ar Symantec un Norton programmatūru

Ielāpu otrdienā Microsoft ir izlaidis Remote Desktop Services labojumus, starp kuriem ir divi kritiskām attālas koda izpildes (Remote Code Execution — RCE) ievainojamībām, CVE-2019-1181 un CVE-2019-1182. Tāpat kā agrāk izlabotā „BlueKeep” ievainojamība (CVE-2019-0708), arī abas šīs ievainojamības ir „wormable”, kas nozīmē, ka turpmāk ļaunprogrammatūra, kas tās izmantotu, varētu izplatīties no datora uz datoru bez mijiedarbības ar lietotāju.

 

 

Minētās ievainojamības piemīt Windows 7 SP1, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows Server 2012 R2 un visām atbalstītajām Windows 10 versijām, ieskaitot arī serveru versijas, kas nozīmē, ka ievainojamību labojumu uzstādīšana ir kritiski svarīga.

Kā tiek ziņots Microsoft atbalsta biļetenā, Microsoft un Symantec ir atklājuši problēmu, kas rodas, kad ierīcē, kurā darbojas jebkura Symantec vai Norton antivīrusu programma, tiek instalēti Windows atjauninājumi, kas parakstīti tikai ar SHA-2 sertifikātiem. Tādā gadījumā antivīrusu programma instalēšanas laikā bloķē vai izdzēš Windows atjauninājumus, un tā rezultātā Windows operētājsistēma var pārstāt darboties vai vispār nav vairs palaižama.

Problēmas apraksts Symantec klientiem ir šajā Symantec tehniskās palīdzības rakstā.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

72 + = 81

Uz augšu