Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Office 365 ar labāku ļaunprogrammatūras un surogātpasta detektēšanu

Office 365 ar labāku ļaunprogrammatūras un surogātpasta detektēšanu

Inficēšana pa e-pastu ir tradicionāls paņēmiens, un tam ir savi iemesli. Surogātpasta sūtījumus bieži izmanto, lai izplatītu izspiedējvīrusus, piemēram, Rakhni. Savukārt klasiskā pikšķerēšana ir tradicionālā metode kriptovalūtas zagšanai. Mērķētā pikšķerēšana ir tagadējā sarežģīto kiberuzbrukumu tendence. Ar e-pasta pielikumiem izplata ļaunprātīgu programmatūru, piemēram, Cryacl.

 

 

E-pasts nav vismodernākais ļaunprogrammu uzbrukuma vektors, taču tas ir visizplatītākais. Teorētiski atbilde iepriekšminētajiem apdraudējumiem varētu būt risinājums, kas uzstādīts jūsu uzņēmuma e-pasta serverī un tur atfiltrē surogātpastu un pārbauda pielikumus, meklējot ļaunprogrammatūru. Tomēr šim risinājumam ir tikai ierobežots pielietojums, ja izmantojat mākoņpakalpojumus, piemēram, Microsoft Office 365.

Protams, tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pārtraukt lietot mākoņa e-pastu. Vienkārši neaizmirstiet, ka tad, ja jūsu bizness ir atkarīgs no ārpakalpojuma, jums jāpapildina pakalpojuma iebūvētā aizsardzība. Mākoņpakalpojuma Microsoft Office 365 lietošanas gadījumā iesakām izmantot Kaspersky Security for Microsoft Office 365.

 

Office 365 aizsardzība tikai ar iebūvēto filtru un papildus ar Kaspersky Lab risinājumu. Virus Bulletin, 2018. gada marts.

Office 365 aizsardzība tikai ar iebūvēto filtru un papildus ar Kaspersky Lab risinājumu. Virus Bulletin, 2018. gada marts.

Pirms neilga laika Virus Bulletin testētāji salīdzināja aizsardzības līmeņus, kādi ir Office 365 vienam pašam un Office 365 kopā ar Kaspersky Lab risinājumu. Testā Kaspersky Lab risinājums uzlaboja surogātpasta detektēšanu par 2,41%, turklāt iztika bez jaunām aplamām pozitīvajām iedarbēm. Pirmajā acu uzmetienā tas varbūt nešķiet nekas iespaidīgs. Tomēr uzlabojums no 97,41% līdz 99,82% ir svarīgs. Microsoft Office 365 pats par sevi labi filtrē surogātpastu, jo izķer visas nepārprotamās surogātpasta vēstules. Garām tiek palaists tikai tas surogātpasts, kas nemaz neizskatās kā surogātpasts.

Vai varat uzminēt, kas visvairāk cenšas maskēt surogātpastu kā leģitīmus sūtījumus? Tieši tā: pikšķerētāji un ļaunprogrammatūras izplatītāji!

Antivīrusu efektivitātes uzlabojums, ko Kaspersky Lab piedāvā Office 365 lietotājiem, ir skaidrs bez papildu paskaidrojumiem: detektēšanas palielinājums no 79,6% līdz 99,6%. Cīņa ar ļaunprogrammatūru ir Kaspersky Lab bizness; uzņēmums ar to nodarbojas jau vairāk nekā 21 gadu!

Datorspēļu valodā runājot, Kaspersky Lab risinājums ir kā „burvju apmetnis”, kas aizsargā pret ļaunumu. Ar to jums būs +20% ļaunprogrammatūras atklāšanā un +2% surogātpasta aizturēšanā. Tādu aizsardzību ir vērts izmantot. Vairāk par Kaspersky Security for Microsoft Office 365 varat uzzināt vebināra ierakstā (angļu val., nepieciešama reģistrācija BrightTALK platformā) zemāk, bet pieprasīt bezmaksas izmēģinājumu šeit.

Vebināra ieraksts: Keep emails flowing and cyberthreats out with Kaspersky Security for Office365

 


Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

89 − 85 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu