Sākumlapa » Aizsardzība » Pētnieki izmēģina viltus pirkstu nospiedumu izveidošanu ar 3D druku

Pētnieki izmēģina viltus pirkstu nospiedumu izveidošanu ar 3D druku

Jaunā pētījumā ir atklāts, ka 3D drukas tehnoloģijas ir iespējams izmantot, lai izveidotu viltus pirkstu nospiedumus, kas var apiet lielāko daļu pirkstu nospiedumu skeneru, kurus izmanto populārās ierīcēs, tomēr šāda uzbrukuma veikšana joprojām ir dārga un laikietilpīga.

 

 

Pētnieki no Cisco Talos izveidoja dažādus apdraudējumu modeļus, izmantojot 3D druku, un pēc tam pārbaudīja uz mobilajām ierīcēm, ieskaitot iPhone 8 un Samsung S10, piezīmjdatoriem, ieskaitot Samsung Note 9, Lenovo Yoga un HP Pavilion X360, un citām viedierīcēm, piemēram, uz viedās piekaramās atslēgas.

Vidēji pētnieku testi, izmantojot viltotus pirkstu nospiedumus, bija sekmīgi 80% gadījumu, kuros sensori tika apmānīti vismaz vienu reizi. Pētnieki palika bez panākumiem, mēģinot pieveikt Microsoft Windows 10 ierīcēs ieviestās biometrijas sistēmas. Tas gan automātiski nenozīmē, ka šīs sistēmas ir drošākas, jo uz tām neiedarbojās konkrētā pētnieku izvēlētā pieeja.

 

Pirkstu nospieduma attēls un veidne. Avots: Cisco Talos.

Pirkstu nospieduma attēls un veidne. Avots: Cisco Talos.

Nozīmīgākais ir laiks un budžets, kas joprojām ir vajadzīgs, veidojot draudu modeļus, lai apietu pirkstu nospiedumu sensorus. Noslēgumā pētnieki paziņoja, ka viņiem bija jāizveido vairāk nekā 50 veidņu un manuāli tie jātestē, kas prasīja mēnešus. Viņi cīnījās, lai paliktu nospraustā 2000 ASV dolāru budžeta ietvaros. Grūtības norāda uz faktu, ka šādā veidā viegli sarīkojami uzbrukumi, lai apietu biometrisko aizsardzību, vēl nav iespējami.

“Biometrija nav Ahileja papēdis,” sacīja Cisco Talos Outreach direktors Kreigs Viljamss. “Biometrija ir kaut kas ļoti, ļoti ērts lietošanā. Jums nav jāatceras parole. Jums nav jāievada parole, kas to padara par ļoti ātru un ērtu. Jums nekas nav jānēsā sev līdzi. Un tāpēc es domāju, ka lielākajai daļai lietotāju tā joprojām ir lieliska.”

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 22 = 30

Uz augšu