Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Visaptveroša kiberdrošība mākoņu zooparkam

Visaptveroša kiberdrošība mākoņu zooparkam

Ideālā pasaulē uzņēmuma IT drošības sistēmu vajadzētu projektēt reizē ar IT infrastruktūru. Tad varētu iztikt bez liekiem sarežģījumiem un būtiski vienkāršot šīs sistēmas administrēšanu. Realitātē ideāli apstākļi ir ļoti reti sastopami, tādēļ jāizmanto tādi drošības risinājumi, kas ņem vērā lielāku vai mazāku infrastruktūras neviendabīgumu.

 

 

Pat tad, ja, organizējot savu uzņēmumu, jūs iepriekš detalizēti izplānosiet tā drošības sistēmu, ļoti iespējams, ka tā sākotnējai uzbūvei nebūs ilgs mūžs. Uzņēmumi attīstās, un tas ir tikai dabiski. Parādās jauni projekti, citu pēc cita atver reģionālos birojus, kam nepieciešama centralizēta datu apstrāde, un ārējie līgumslēdzēji sāk izstrādāt programmatūru. Tad tiek iegādāts kāds cits uzņēmums, un līdztekus jūsu infrastruktūrai privātajā mākonī parādās fiziska aparatūra. Pēc tam pēkšņi jāuzsāk jauns projekts, kam nepieciešami ārpakalpojumi. Un jums vajadzēs vai nu nodrošināt šo pakalpojumu sniedzējiem piekļuvi jūsu infrastruktūrai (kas galīgi nav labi no drošības viedokļa), vai organizēt vidi publiskā mākonī, lai tur kopīgi strādātu.

Tā rodas ir ļoti neviendabīga vide, kuru var būt diezgan grūti administrēt. Tādas infrastruktūras drošības garantēšana ir pavisam atsevišķs vienādojums ar daudziem nezināmajiem. Ja jums faktiski ir vairāki neatkarīgi tīkli, tad katrā no tiem vajadzīga atsevišķa drošības sistēma. Tātad administratoram, veicot izmaiņas drošības politikā, vajadzēs pašam mainīt katra tīkla segmenta iestatījumus. Mākoņiem ir nepieciešama īpaša pieeja, tādēļ vajadzīgie risinājumi būs jāmeklē pie dažādiem pārdevējiem. Rezultātā parādīsies vairākas atšķirīgas vadības konsoles, kuras ne vien atsevišķi jākonfigurē, bet tām ir arī atšķirīgi darbības principi — un tas nozīmē sarežģītu apkalpošanas apgūšanas procesu un daudzu kļūdu iespējamību apkalpošanas gaitā.

Protams, var jau pamēģināt jaunos scenārijus pielāgot līdzšinējai arhitektūrai. Bet ne jau vienmēr tas ir iespējams, turklāt nav jēgas bremzēt uzņēmuma attīstību novecojušas infrastruktūras ierobežojumu dēļ. Savukārt publiskajos mākoņos, piemēram, Amazon Web Services (AWS) vai Microsoft Azure, arī ir savi noteikumi: ne tikai nav iespējama fiziska piekļuve serveriem, bet vēl jāievēro hipervizora programmatūras ierobežojumi drošības risinājumiem.

Tādēļ uzņēmums Kaspersky Lab ir izstrādājis risinājumu Kaspersky Hybrid Cloud Security, kas ļauj atrisināt šo problēmu. Izmantojot to, var organizēt hibrīdas IT infrastruktūras aizsargāšanu, nodrošināt tās kontroli un administrēšanu no vienas konsoles. Nav svarīgi, kur atrodas jūsu serveri — jūsu uzņēmuma telpās, ārpakalpojumu sniedzēja datu centrā vai publiskā mākonī: jūs visu laiku varēsiet kontrolēt serveru drošības sistēmu.

 

 

Risinājums ļauj aizsargāt serverus, kuros darbojas Windows Server un Linux operētājsistēmas, kā arī virtuālo darbvirsmu infrastruktūru (VDI), tas ir savietojams ar visvairāk izplatītajām virtualizācijas platformām (VMware, Microsoft HyperV, KVM, Citrix) un ar vispopulārākajiem publiskajiem mākoņiem (Microsoft Azure un Amazon Web Services). Turklāt konsole Kaspersky Security Center sniedz iespēju vadīt ne tikai Hybrid Cloud Security aizsardzības elementus, bet arī citus Kaspersky Lab drošības risinājumus, kas paredzēti fizisko darbstaciju, serveru un pat mobilo ierīču drošības garantēšanai.

 

Kaspersky Lab cieši sadarbojas ar virtualizācijas risinājumu izstrādātājiem.

Kaspersky Lab cieši sadarbojas ar virtualizācijas risinājumu izstrādātājiem.

Tādējādi praktiski visi (fiziskie, virtuālie vai mākoņa) kliedētās hibrīdās infrastruktūras elementi tiek administrēti no vienotas vadības konsoles, turklāt bez drošības līmeņa pazemināšanas, jo visur darbojas vienas un tās pašas, desmitos neatkarīgu testu pārbaudītas tehnoloģijas.

Vairāk par Kaspersky Hybrid Cloud Security uzzināsiet, noskatoties 20 minūšu vebināru “Kaspersky Technical Talks Series – Introduction to Hybrid Cloud”.

 


 

Papildus informācijai lasiet “Borderless security engineered for your elastic hybrid cloud” (PDF, 7lpp., angļu val.). Ar jautājumiem par Kaspersky Hybrid Cloud Security jāvēršas pie Kaspersky Lab officiālā izplatītāja vai partneriemBezmaksas izmēģinājumu, cenu piedāvājumu un konsultācijas produktam Kaspersky Hybrid Cloud Security jūs varat pieprasīt arī tiešsaistē šajā lapā.

Uzmanību! Līdz 2018. gada beigām Latvijā darbojas akcija, kuras ietvaros JAUNI klienti var iegādāties Kaspersky Hybrid Cloud Security, kā arī daudzus citus biznesa produktus, ar 50% atlaidi. Vairāk par akciju lasiet šeit.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 1 = 2

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu