Sākumlapa » Apdraudējumi » 2018: laiks izvērtēt kiberriskus

2018: laiks izvērtēt kiberriskus

Kas jums nāk prātā, kad dzirdat frāzi: „Nākotne jau ir klāt”? Tā raisa domas par jaunajām tehnoloģijām, kas paredzētas dzīves atvieglošanai, uzlabošanai un drošības palielināšanai, nevis par mūsdienu kiberapdraudējumiem. Bet tā sauktie „nākamās paaudzes apdraudējumi” jau arī ir klāt. Eiropas augstākā līmeņa sanāksmē informācijas drošības jomā TEISS 2018, kas notiks 20. februārī, Kaspersky Lab detalizēti pastāstīs, kas ir nākamās paaudzes kiberapdraudējumi un kā ar tiem cīnīties.

 

 

Kaspersky Lab eksperti uzskata, ka 2018. gadā kibernoziedznieki pielietos arvien vairāk oriģinālu un neparastu metožu. Tiešu uzbrukumu vietā uzbrucēji ielauzīsies caur apakšuzņēmēju un partneru informācijas sistēmām, veiks kiberspiegošanu, izmantojot mobilās ierīces, koncentrēs uzbrukumus uz UEFI un BIOS un uzlauzīs maršrutētājus un modemus.

Kiberincidenti var ietekmēt gandrīz jebkuru uzņēmumu, tāpēc ir jāzina ne tikai, kā no tiem izvairīties, bet arī, kā uz tiem labāk reaģēt. Galu galā iespējamie zaudējumi ir atkarīgi tieši no izmantoto detektēšanas tehnoloģiju reakcijas laika un efektivitātes. Kaspersky Lab veica pētījumu par IT drošības riskiem un atklāja, ka lieliem uzņēmumiem vidējās kiberincidenta izmaksas, ja tas savlaicīgi atklāts, ir apmēram 456 000 ASV dolāru. Ja kiberincidents netiek atklāts nedēļas laikā, izmaksas gandrīz trīskāršojas, sasniedzot 1,2 miljonus ASV dolāru. Tātad jo ātrāk jūs atklājat incidentu un reaģējat uz to, jo mazāk tas jums izmaksās.

Kā jūs varat samazināt reakcijas laiku un līdz ar to — zaudējumus? Kādiem apdraudējumiem ir vērts pievērst visvairāk uzmanības 2018. gadā, un kā tie ietekmēs jūsu uzņēmumu? Kas datordrošības speciālistiem ir jāprot, lai viņi varētu tikt galā ar sarežģītiem kiberapdraudējumiem? Kā jūs varat pārliecināties, ka jums jebkurā brīdī ir pieejama visa informācija par to, kas notiek jūsu tīklā — pat tad, ja cietušie datori ir šifrēti vai dati tajos iznīcināti? Kā atšķirt gadījuma „zilo nāves ekrānu” no liela mēroga mērķtiecīga uzbrukuma sākuma? Kā varat veicināt dinamisku kiberdrošības kultūru? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Kaspersky Lab eksperti atbildēs Londonā, TEISS 2018 sesijā “Fighting Complex Threats”. Sesija sāksies pulksten 15:35 pēc Latvijas laika un beigsies ar paneļdiskusiju par to, kas ir pieņemama riska pakāpe saskarē ar nākamās paaudzes kiberapdraudējumiem.

Ja nevarat personīgi ierasties uz pasākumu, jūs varēsiet to vērot tiešsaistē un attālināti uzdot jautājumus runātājiem un diskusijas dalībniekiem. Zemāk jūs varat reģistrēties tiešsaistes apraidei.

Kaspersky Lab seminārs

 

 

Sākums: 2018. gada 20. februārī 15:35
Ilgums: 120 min.
Valoda: angļu
Runātāji: Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes komandas (GReAT) galvenais drošības pētnieks Deivids Emms (David Emm) un Kaspersky Lab Korporatīvā biznesa vadītājs Alesio Aceti (Alessio Aceti).

Apraksts: Next generation threats are already here: advanced and hard to detect, they can exploit supply chains and legitimate software and hide in your systems for months, causing immense damage. They demand a radically different approach to protection. Join us to discuss these emerging trends and the action security leaders can take to protect their organizations and customers.

David Emm, Principal Security Researcher, Global Research and Analysis Team, Kaspersky Lab will present the main threat predictions for 2018 and their potential business impact; while Alessio Aceti, Head of Enterprise Business at Kaspersky Lab will consider the critical success factors for cybersecurity teams in the rapidly evolving threat landscape.

An expert panel, including Thom Langford, CISO, Publicis Groupe; Gareth Wharton, cyber CEO, Hiscox Insurance; Mike Buck, Head of Delivery, BJSS; Adam Maskatiya, General Manager UK and Ireland, Kaspersky Lab; and Dan Raywood, Contributing Editor, Infosecurity Magazine will debate and answer audience questions on whether there is ever an acceptable level of risk for enterprises facing next generation cyberthreats.

Attendees will come away with an understanding of emerging threats facing their sector, which they can use to develop robust security strategies capable of withstanding such sophisticated attacks.

Reģistrācijahttps://www.brighttalk.com/webcast/15591/296507

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 22 = 32

Uz augšu