Sākumlapa » Apdraudējumi » Apple publicē brīdinājumu miljoniem iPad un iPhone lietotāju

Apple publicē brīdinājumu miljoniem iPad un iPhone lietotāju

Apple oficiālā paziņojumā apstiprina, ka gan operētājsistēmā iOS 13.1, gan jaunajā iPadOS 13.1 ir kļūda, kas ļauj trešās puses tastatūru lietotnēm “pilnu piekļuvi arī tad, ja šāda piekļuve nav atļauta”.

 

 

raksta Forbes, Apple informē, ka šī problēma neskar oficiālo iOS tastatūru, taču atzīst, ka ekspluatējums ir publisks un ka tam vēl nav labojuma. Uzņēmums gan sola, ka “gaidāmais programmatūras atjauninājums novērsīs šo problēmu”, taču nesniedz sīkāku informāciju par to, kad šis atjauninājums gaidāms.

Tā kā oficiālā iOS tastatūra bija ierobežota (līdz iOS 13), trešās puses tastatūras lietotnes ir salīdzinoši  populāras pasaulē. Tāpēc, ja vēlaties redzēt, kuras trešās puses tastatūras esat instalējis savam iPhone un iPad, dodieties uz Settings > General > Keyboard > Keyboards. Ja par kādu no tām ir šaubas, noņemiet to un gaidiet Apple labojumu.

Lietotājiem, kuri tikai nupat iegādājušies iPhone 11, iPhone 11 Pro un iPhone 11 Pro Max, no kļūdainās iOS 13 versijas nav iespējams izvairīties, bet vecāku ierīču lietotājiem varbūt ieteicams pagaidīt, kamēr tiks izlaisti labojumi un nesteidzīgi palasīt Forbes rakstu “Apple iOS 13 Is Full Of Bugs, Reports Warn“.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 3 = 11

Uz augšu