Sākumlapa » Apdraudējumi » BTA vārdā tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti

BTA vārdā tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti

CERT.LV un AAS “BTA Baltic Insurance Company” (BTA) ir izplatījuši brīdinājumu par krāpniekiem, kas izsūta pikšķerēšanas e-pastus BTA vārdā. Krāpnieku mērķis ir pārvirzīt lietotājus uz pikšķerēšanas vietni un izgūt internetbankas piekļuves datus!

BTA informē, ka šodien ir saņemti vairāku klientu zvani par e-pastā pienākušu informāciju par atlīdzības saņemšanu, kurā potenciālais upuris tiek aicināts atvērt e-pastā norādīto saiti, ievadīt internetbankas lietotāja pieejas datus un sekot tālākām norādēm. 

Krāpnieku e-pasta paraugs ar CERT.LV komentāriem. Avots: CERT.LV.

CERT.LV aicina būt modriem un neuzķerties! Ja gadījumā tomēr esat kļuvis par krāpniecības upuri, kiberdrošības eksperti aicina steidzami sazināties ar savu banku.

BTA norāda, ka apdrošināšanas atlīdzību izskatīšanas procesā no klientiem nekādā gadījumā nepieprasa internetbanku datus! Ja klientiem vai sadarbības partneriem rodas šaubas par saņemtu e-pastu par atlīdzības izskatīšanu, BTA aicina sazināties ar BTA Klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai oficiālo BTA e-pastu bta@bta.lv.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 7 = 2

Uz augšu