Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Apdraudējumi » Datoru inficēšanai atkārtoti izmanto triku ar “sūdzību nodokļu dienestam”

Datoru inficēšanai atkārtoti izmanto triku ar “sūdzību nodokļu dienestam”

Šodien Latvijā atkal parādījušās e-pasta vēstules ar pievienotu failu, kas tiek uzdots par sūdzību “nodokļu dienestam”. Kopš iepriekšējās reizes 11. februārī, kad šādas pašas vēstules pienāca daudzu Latvijas interneta lietotāju e-pasta pastkastēs, nav mainījies gandrīz nekas, izņemot pašu ļaunprogrammatūru. Tā ir modificēta tā, lai sākotnēji to spētu atklāt pēc iespējas mazāk antivīrusu.

 

E-pasta vēstules un pievienotā faila paraugs.

“Sūdzību” ļaunprogrammatūras e-pasta vēstules un pievienotā faila paraugs.

Tas, ka atkārtoti tiek izmantots vien un tas pats triks bez vizuālām izmaiņām, liek domāt, ka, diemžēl, pietiekoši daudz cilvēku iekrīt šajās lamatās un tas nodrošina ļaundariem inficētus datorus, no kuriem tiek zagta banku un citu resursu pieejas informācija.

 

Kaspersky Lab personālie un biznesa aizsardzības produkti sekmīgi atvaira jauno ļaunprogrammatūras versiju ar īpašu tehnoloģiju palīdzību jaunas ļaunprogrammatūras atklāšanai.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

2 Komentāri

  1. Kasperskis noķēra kā Trojan-Spy.Win32.Zbot.rouc

  2. Kaspersky Antivirus performs very well in Malware Detection Test. It can detect 98% malware (Type of virus) from our system over 300 live samples of malware we used. It requires you to on the browser extension before it detects malware threat online.
    We also provide Kaspersky Support Chat to all.

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

99 − 97 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu