Sākumlapa » Apdraudējumi » Facebook klusiņām atklāj vēl vienu privātuma pārkāpumu

Facebook klusiņām atklāj vēl vienu privātuma pārkāpumu

Aptuveni 100 izstrādātājiem var būt bijusi nepareiza pieeja Facebook lietotāju datiem, teikts pagājušajā nedēļā publicētajā paziņojumā Facebook izstrādātāju blogā.

 

 

Noteiktu grupu cilvēku vārdi un profila attēli platformā, kas saistīti ar viņu darbību šajās grupās, joprojām bija pieejami dažiem programmatūras izstrādātājiem – neskatoties uz to, ka uzņēmums 2018. gada aprīlī mainīja piekļuves parametrus, raksta Facebook platformas partnerību direktors Konstantinoss Papamiltiadis.

No “aptuveni 100 partneriem”, kuri pēdējo 18 mēnešu laikā bija saglabājuši piekļuvi lietotāju datiem, izmantojot Groups API, “vismaz 11 partneri pēdējo 60 dienu laikā ir piekļuvuši grupu dalībnieku informācijai”, teikts paziņojumā. Lai gan Facebook saka, ka prasīs attiecīgajiem izstrādātājiem izdzēst visu saglabāto informāciju un veiks “auditus”, netiek norādīts, kuras grupas tika skartas, cik lietotāju datiem tika piekļūts, cik reizes un kuri izstrādātāji bija iesaistīti. Atšķirībā no jaunumiem par desmitu tūkstošu lietotņu darbības apturēšanu, šī informācija tika publiskota blogā izstrādātājiem, nevis plašākai publikai domātā Facebook Newsroom.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 1 = 9

Uz augšu