Sākumlapa » Apdraudējumi » Google Chrome lietotāji tiek aicināti parūpēties par pārlūka atjaunināšanu

Google Chrome lietotāji tiek aicināti parūpēties par pārlūka atjaunināšanu

Google ir izlaidis labojumus astoņām drošības problēmām pārlūkprogrammā Chrome, tostarp ļoti nopietnai nulles dienas ievainojamībai, kas tiek aktīvi izmantota reālos uzbrukumos.

Ievainojamība CVE-2022-0609 veiksmīgas izmantošanas gadījumā var izraisīt patvaļīga koda izpildi upura ierīcē. “Google ir informēts par ziņojumiem, ka savvaļā pastāv CVE-2022-0609 ievainojamības ekspluatējums,” teikts uzņēmuma īsajā paziņojumā, kurā atzīta šīs ievainojamības aktīva izmantošana.

Google Chrome lietotājiem operētājsistēmās Windows, Mac un Linux ir ļoti ieteicams atjaunināt pārlūku uz jaunāko versiju 98.0.4758.102, lai mazinātu iespējamos draudus. Ir vērts atzīmēt, ka 2021. gadā Google pārlūkā Chrome novērsa 17 nulles dienas ievainojamības.

Programmatūras ievainojamības ir viens no galvenajiem sākotnējiem uzbrukumu vektoriem, kas tiek izmantoti, lai inficētu mājas lietotāju datorus un citas ierīces vai iekļūtu uzņēmumu un iestāžu datortīklos, tāpēc labojumu savlaicīgai uzstādīšanai kiberdrošībā ir ļoti liela nozīme. Lielisks palīgs šajā ziņā var būt mājas vai biznesa drošības risinājums, kas papildus aizsardzībai pret ļaunprogrammatūru un citiem apdraudējumiem automātiski seko līdzi programmatūras stāvoklim un palīdz to savlaicīgi atjaunināt.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

62 + = 63

Uz augšu