Sākumlapa » Apdraudējumi » Ievainojamība Twitter lietotnē Android operētājsistēmai ļāva iegūt kontroli pār Twitter kontu

Ievainojamība Twitter lietotnē Android operētājsistēmai ļāva iegūt kontroli pār Twitter kontu

Twitter ir novērsis drošības ievainojamību, kas apdraudēja lietotnes versiju Android operētājsitēmai. Uzbrucēji varēja to izmantot, lai piekļūtu sensitīvai lietotāju informācijai, piemēram, tiešajiem ziņojumiem, aizsargātiem tvītiem un atrašanās vietas datiem vai pat lai iegūtu kontroli pār kontu (tvītotu, sūtītu tiešos ziņojumus).

 

 

Twitter neatklāj ievainojamības tehniskās detaļas, vien paziņojot, ka uzņēmumam nav pierādījumu par tās izmantošanas gadījumiem.

Twitter ziņo, ka ir veicis pasākumus, lai novērstu problēmu, un caur Twitter lietotni vai pa e-pastu ir apgādājis ievainojamībai pakļautos cilvēkus ar instrukcijām, kas atšķiras atkarībā no tā, kādu Android un Twitter for Android versiju lietotājs izmanto. Twitter iesaka cilvēkiem pēc iespējas ātrāk ievērot šos norādījumus. Ja lietotājs nav pārliecināts par to, kā rīkoties, tad Twitter vienkārši iesaka atjaunināt Twitter lietotni Android operētājsistēmai uz jaunāko versiju, pie viena norādot, ka problēma nekā neskar Twitter lietotni iOS operētājsistēmai.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

8 + 2 =

Uz augšu