Sākumlapa » Apdraudējumi » Kaspersky eksperti aicina uz tīmekļsemināru par sarežģīto mērķēto uzbrukumu prognozēm 2021. gadam

Kaspersky eksperti aicina uz tīmekļsemināru par sarežģīto mērķēto uzbrukumu prognozēm 2021. gadam

2020. gads ir satricinājis pasauli un izvirzījis jaunus izaicinājumus gan kiberdrošībā, gan ārpus tās. Šogad notikušās izmaiņas neapšaubāmi skars visus – sākot no mazajiem uzņēmumiem un beidzot ar pašiem lielākajiem. Kaspersky Globālā pētījumu un analīzes komanda (GReAT) tradicionāli aicina 19. novembrī 16:00 pēc Latvijas laika profesionāļus un citus interesentus uz savu nākošā gada prognožu tīmekļsemināru, kurā tiks uzsvērtas galvenās tendences, kuras komandas eksperti redz kiberdraudu vidē, un sniegs savas prognozes par to, kas mūs varētu sagaidīt kiberdrošības jomā nākamgad.

Tīmekļsemināra laikā Ariels Jungheits, Deivids Emms un Kostins Raiu uzsvērs galvenās pārmaiņas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, un paskaidros, ko tās nozīmē kiberdrošības industrijai un starptautiskajai kibertelpai. Viņi apskatīs kiberuzbrucēju taktikas galvenās tendences, vispārējo tehnisko attīstību un citus nozīmīgus faktorus, kas ietekmēs globālo kiberdraudu ainu.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

42 − 33 =

Uz augšu