Sākumlapa » Apdraudējumi » Kaspersky eksperti aicina uz tīmekļsemināru par valsts līmeņa kiberapdraudējumu attīstību 2020. gada 1. ceturksnī

Kaspersky eksperti aicina uz tīmekļsemināru par valsts līmeņa kiberapdraudējumu attīstību 2020. gada 1. ceturksnī

Kaspersky eksperti no uzņēmuma Globālās analīzes un izpētes komandas (GReAT) aicina uz tīmekļsemināru “APT Trends in Q1, 2020 – the latest campaigns, tools and targets” šī gada 30. aprīlī 17:00 pēc Latvijas laika. Tajā elitārās Kaspersky GReAT komandas dalībnieki Kostins Raiu, Visente Diazs un Deivids Ems iepazīstinās ar pārskatu par svarīgākajiem konstatētajiem notikumiem valsts līmeņa kiberapdraudējumu jomā 2020. gada 1. ceturksnī.

 

 

 

Tīmekļseminārā tiks apskatītas jaunākās kampaņas, rīki un paņēmieni, ko izmantojuši jau zināmie un jauni kiberuzbrucēju grupējumi šī gada pirmajā ceturksnī.

 

 

Tīmekļseminārs

 


 

Par Kaspersky GReAT
Kaspersky Globālā izpētes un analīzes grupa (GReAT), kas dibināta 2008. gadā, darbojas, atklājot valsts līmeņa kiberapdraudējumus (APT), kiberspiegošanas kampaņas, nozīmīgāko ļaunprogrammatūru, izspiedējvīrusus un kibernoziedzības tendences visā pasaulē ar krievu, angļu, ķīniešu, franču un citu valodu pazīmēm to rīkos. Šodien GReAT sastāv no vairāk kā 40 ekspertiem, kas strādā visā pasaulē. Elitārā drošības ekspertu komanda ar savu kompetenci nodrošina uzņēmuma līderību antivīrusu izpētē un inovācijās. Ikdienā GReAT eksperti seko līdzi vairāk 200 dažādu APT aktivitātēm un regulāri publicē pētījumus un pārskatus. Daļa no pētījumiem ir pieejama kā maksas pakalpojums Kaspersky APT_Intelligence_Reporting.

Neskatoties uz uzbrukumiem uzņēmuma reputācijai (un arī mēģinājumiem personīgi ietekmēt GReAT dalībniekus) pēc lielu kiberspiegošanas kampaņu izpētes un publiskošanas, Kaspersky GReAT komanda konsevekventi realizē uzņēmuma darbības pamatprincipu – atklāt visu ļaunprogrammatūru neatkarīgi no izcelsmes un mērķa! ASV kiberdrošības izdevums SC Media savā 30. gadadienā izteica atzinību Kaspersky Globālās izpētes un analīzes grupai ar apbalvojumu par tās atklājumiem, kas ir mainījuši pasaules attieksmi pret sarežģītiem mērķētiem apdraudējumiem.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

69 − = 67

Uz augšu