Sākumlapa » Apdraudējumi » Kaspersky Lab piedāvā vebināru pārskatu par sarežģītajiem valsts līmeņa apdraudējumiem 2017. gadā

Kaspersky Lab piedāvā vebināru pārskatu par sarežģītajiem valsts līmeņa apdraudējumiem 2017. gadā

Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes komandas (GReAT) eksperti piedāvā vebināru, kas dos pārskatu par vissarežģītākajiem un bīstamākajiem kiberapdraudējumiem 2017. gadā. Kompānija pastāvīgi seko līdzi vairāk par simts vissarežģītāko kiberapdraudējumu (Advanced Persistent Threat – APT) rīkotāju kampaņu un aktivitāšu visā pasaulē. Ieskatam par darbu apjomu, ko veic GReAT eksperti no visas pasaules, lūk, uzskaitījums ar apdraudējumiem, par kuriem GReAT komanda ir ziņojusi, un valoda, kādu attiecīgajā gadījumā izmantojuši kibernoziedznieki:

Īpaši jāatzīmē, ka, atbildod uz ASV uzbrukumu Kaspersky Lab reputācijai, tās vadītājs ir paudis savu nostāju, sakot, ka atklāja, atklāj un atklās VISUS apdraudējumus. Līdz ar to tieši no Kaspersky Lab mēs varam sagaidīt vispilnīgāko aizsardzību pret vissarežģītākajiem apdraudējumiem, kā arī informāciju par tiem.

 

Kaspersky Lab’s APT review of 2017: most active groups, top targets

 

Sākums: šī gada 4. decembrī 16:00.
Ilgums: 90 min.
Valoda: angļu
Runātāji: Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes komandas (GReAT) pētnieki Vincente Diazs (Vicente Diaz) un Kostins Raiju (Costin Raiu)
Apraksts: Kaspersky Lab experts will present an exclusive review of advanced persistent threat activity across the world in 2017, based on the company’s threat intelligence research.

Reģistrācijahttps://www.brighttalk.com/webcast/15591/293417

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

2 Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

62 − 61 =

Uz augšu