Sākumlapa » Apdraudējumi » Kaspersky Security Analyst Summit atskaņas: ielūgums uz vebināriem par svarīgām tēmām

Kaspersky Security Analyst Summit atskaņas: ielūgums uz vebināriem par svarīgām tēmām

Tikko ir noslēdzies Kaspersky Security Analyst Summit (SAS) un Kaspersky Lab piedāvā vebinārus par svarīgākajām, tā gaitā aplūkotajām tēmām. Globālās izpētes un analīzes grupas (GReAT) vadītājs Kostins Raju uzstāsies ar tiešsaistes lekciju par ļoti sarežģītu kiberapdraudējumu izstrādes un pielietošanas instrumentiem, paņēmieniem un mērķiem, kā arī sniegs padomus par to, kā detektēt un apkarot šādus apdraudējumus, lai aizsargātu savu organizāciju. Viņa lekcijas tēmas:

  • kas patiesībā „uzlauza” ziemas Olimpiskās spēles;
  • kā viena no sarežģītākajām datorspiegošanas ļaunprogrammām, Slingshot, iekļuva savu upuru datortīklos (tajā iesaistīti Latvijā ražotie Mikrotik maršrutētāji);
  • grupas Sofacy pašreizējie mērķi un instrumenti (speciālisti saista Sofacy ar Krievijas specdienestiem, zināms arī kā APT28 un Fancy Bear un tā mērķu sarakstā tikusi konstatēta arī Latvija).

 

 

Sākums: šī gada 13. martā 15:30.
Ilgums: 60 min.
Valoda: angļu
Runātājs: Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes grupas (GReAT) vadītājs Kostins Raju (Costin Raiu)

Apraksts: Didn’t make it to the Security Analyst Summit to catch the latest intelligence on advanced cyber threats? Join our jargon-free kick-off session to find out what some of the most sophisticated threat actors are up to: their tools, techniques and targets, and how to spot and combat them and keep your business safe.

Reģistrācijahttps://www.brighttalk.com/webcast/15591/307101

Taču Kostina priekšlasījums nav vienīgais vebinārs. Kaspersky Lab drošības pētnieki Visente Diass un Sergejs Ložkins 14. martā rīko vebinārus par kiberapdraudējumu meklēšanu.

Pirmajā no tiem Visente mācīs, kā vākt informāciju par kiberapdraudējumiem, kad to autori, noziedznieki, ir sevišķi piesardzīgi un izvairās pat no visprasmīgākajiem kiberapdraudējumu meklētājiem. Varat jau tagad piereģistrēties vietnē BrightTALK.

Otrs vebinārs būs veltīts informācijas vākšanai kibernoziedzības pagrīdes kopienās. Sergejs Ložkins parādīs, ko var atrast kibernoziedznieku pagrīdes „tirdziņos”, pastāstīs par jaunākajām tendencēm, noplūdušām ievainojamībām un demonstrēs jaunākos finanšu ļaunprogrammatūras paraugus. Arī šajā vebinārā varat piedalīties caur BrightTALK.

Bet ja nu tieši tobrīd jums nav laika? Tad vēlāk vietnē BrightTALK varēsiet noskatīties šo vebināru ierakstus.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

93 − = 85

Uz augšu