Sākumlapa » Apdraudējumi » Latvijas Pasts aicina uzmanīties gada aktīvākajā iepirkšanās sezonā

Latvijas Pasts aicina uzmanīties gada aktīvākajā iepirkšanās sezonā

Gada aktīvākajā iepirkšanās sezonā Latvijas Pasts aicina klientus uzmanīties, jo ir novērojama krāpnieku aktivitāte, kuras ietvaros ar Facebook Messenger starpniecību tiek sūtītas krāpnieciskas ziņas Latvijas Pasta vārdā.

Saņemot aizdomīgas ziņas, kā redzams attēlā zemāk, Latvijas Pasts aicina nekādā gadījumā nevērt vaļā saites un nekādā gadījumā nenodot krāpniekiem savus personīgos datus.

Spriežot pēc teksta, kas acīmredzami ir tapis ar automātiskā tulka starpniecību, krāpnieki izmēģina savu veiksmi, uzrunājot preču pārdevējus un izliekoties par pircējiem. Līdzīgas aktivitātes jau ir tikušas novērotas Latvijā, kad krāpnieki izmantoja DPD un Omniva zīmolus (lasiet: Viltvārži cenšas izkrāpt norēķinu karšu datus).

Krāpnieku ziņas ekrānuzņēmumus. Avots: Latvijas Pasts.

Latvijas Pasts uzsver, ka uzņēmuma e-pasta un interneta vietnes adreses vienmēr beidzas ar domēna vārdu pasts.lv, bet viss cits var norādīt uz viltus ziņām. Šaubu vai neskaidrību gadījumā uzņēmums aicina informāciju precizēt Latvijas Pasta Klientu centrā: 67008001, 27008001, info@pasts.lv.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

26 − 16 =

Uz augšu