Sākumlapa » Apdraudējumi » Microsoft turpina Skype Translator un Cortana audioierakstu manuālu apstrādi

Microsoft turpina Skype Translator un Cortana audioierakstu manuālu apstrādi

Skandāli sakarā ar konfidencialitātes pārkāpumiem ir likuši vairākiem lielajiem uzņēmumiem (Google, Apple, Amazon, Facebook) pārtraukt vai ierobežot programmas (lasiet: Google pārtrauc Eiropā veidot sava balss asistenta audioierakstu norakstus), kurās uzņēmuma darbinieki vai kontraktori apstrādāja balss asistentu ierakstītās sarunas. Bet Microsoft šai tendencei pretojas.

 

 

raksta ArsTechnica, pagājušajā nedēļā kāds trauksmes cēlējs vērsās pie žurnālistiem un atklāja, ka Microsoft darbinieki un kontraktori caurskata ierakstus, ko veic šī uzņēmuma interneta telefonijas platforma Skype Translator un balss asistents Cortana. Uzņēmuma dokumentācija lietotājus arī līdz šim informēja, ka minēto pakalpojumu veiktie audioieraksti var tikt caurskatīti, lai uzlabotu valodu apstrādi, taču nebija skaidri pateikts, ka to dara cilvēki.

Atbildot uz sašutuma vilni, korporācija Microsoft ir veikusi labojumus savas konfidencialitātes politikas dokumentā, „Bieži uzdotajos jautājumos” (BUJ) un citos dokumentos, lai precizētu, ka audioierakstus apstrādā cilvēki. Uzņēmuma konfidencialitātes politikas dokumentā tagad teikts, ka „Personas datu apstrāde, ko mēs veicam ar šādiem nolūkiem, ir gan automatizēta, gan manuāla (to veic cilvēki).” Ir atjauninātas arī Skype Translator un Cortana „Bieži uzdoto jautājumu” lapas, kur tagad paskaidrots, ka Microsoft darbinieki vai darbuzņēmēji var apstrādāt ierakstus. Abās BUJ lapās ir uzsvērta konfidencialitāte, kuras prasības ievēro korporācija Microsoft, veicot minētās darbības, ar kurām tā iepazīstināja jau tad, kad tika publicēti pirmie ziņojumi par tās ierakstu apstrādes programmu.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 64 = 74

Uz augšu