Sākumlapa » Apdraudējumi » Nomainiet Jūsu LinkedIn paroli TŪLĪT!

Nomainiet Jūsu LinkedIn paroli TŪLĪT!

Gandrīz pirms četriem gadiem tika ziņots par LinkedIn uzlaušanu un lietotāju pieejas datu noplūdi. Neskatoties uz uzbrukuma lielo apjomu, LinkedIn noregulēja šo incidentu un sekmīgi turpināja darbu. Līdz šodienai. Līdz šodienai, kad kāds hakeris ir izlicis pārdošanā 117 miljonus pieejas vārdu un paroļu, kas esot iegūtas tajā pašā 2012. gada incidentā. Satraucošs ir fakts, ka noplūde tādā gadījumā ir bijusi daudz lielāka, kā tika uzskatīts iepriekš, un LinkedIn to jau ir paspējis apstiprināt.

8142062_m

Ko darīt, kamēr LinkedIn un tiesībsargi dzenā rokā ļaundarus? Ja Jūs esat ilgstoši izmantojuši LinkedIn, tad steidzami būtu jāizdara vismaz 1. punkts no sekojošā:

  1. Nomainiet paroli. TŪLĪT. Paroles noturību pret uzlaušanu var pārbaudīt ar www.drosaparole.lv (paroles pārbaude ar šo servisu notiek lietotāja datorā un parole netiek nekur noraidīta).
  2. Apsveriet divu faktoru autorizācijas izmantošanu. Kā to ieslēgt, var izlasīt LinkedIn pamācībā.
  3. Ja Jūs esat izmantojuši to pašu paroli arī citiem Jūsu kontiem (e-pasts, sociālie tīkli utt.), tad tagad ir laiks cik vien ātri iespējams nomainīt to un beidzot pāriet uz dažādu paroļu izmantošanu dažādos kontos. To visērtāk ir darīt, izmantojot paroļu pārvaldības programmatūru.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

6 + 3 =

Uz augšu