Sākumlapa » Apdraudējumi » Uzdarbojas “Eiropas biznesa reģistru” krāpnieki

Uzdarbojas “Eiropas biznesa reģistru” krāpnieki

Šodien mums pa e-pastu atceļoja piedāvājums … piedāvājums šķirties no 2985 eiro. Shēma nav jauna un gadu gaitā ir redzēta visdažādākajos izpildījumos. Tiek atsūtīts piedāvājums iekļaut uzņēmumu kaut kādā reģistrā. Tiem, kuri rūpīgi neizlasa maziem burtiem rakstīto, pēc tam ir pārsteigums par rēķinu par apšaubāmu pakalpojumu, uz ko viņi paši ir parakstījušies.

 

 

Konkrētajā mūsu gadījumā piedāvājums ir noformēts tā, lai rastos iespaids, ka uzņēmums tiks iekļaut nopietnā Eiropas Savienības biznesa reģistrā. Tomēr darboņi ir pietiekoši piesardzīgi un savas vietnes stūrītī kautrīgi norāda, ka viņu “EU Business Services Limited” un “EU Business Register” nekā nav saistīti ar Eiropas Savienības institūcijām. Pati vietne eubusinessregister.net, kas norādīta piedāvājumā, ir bez drošības sertifikāta, domēns reģistrēts pagājušā gada maijā, bet tās reitinga rādītāji ir “pa nullēm”.

 

 

Piedāvājuma e-pasta paraugs.

Piedāvājuma e-pasta paraugs.

E-pastam ir pievienots PDF fails, kuru aizpildot, parakstot un nosūtot, uzņēmums apņemas trīs gadus maksāt pa 995 eiro gadā. Šī informācija ir iekļauta dokumenta beigās īpaši noformētā nepārskatāmā rindkopā (skat. zemāk).

 

PDF fails, kuru aizpildot, parakstot un nosūtot, uzņēmums apņemas trīs gadus maksāt pa 995 eiro.

PDF fails, kuru aizpildot, parakstot un nosūtot, uzņēmums apņemas trīs gadus maksāt pa 995 eiro.

Esiet uzmanīgi! Lasiet līgumus pirms to parakstīšanas!

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

20 − = 13

Uz augšu