Sākumlapa » Apdraudējumi » Viltus konkursi Lidl vārdā turpinās

Viltus konkursi Lidl vārdā turpinās

Līdz ar Lidl veikalu atvēršanu Latvijā tiešsaistes krāpnieki ir aktīvi ķērušies pie šī zīmola ekspluatācijas. Ja oktobra sākumā Facebook lietotāji viltus lapā, cerot uz laimestu, cītīgi skaitīja pīles attēlā, tad tagad viltus konkursa uzdevums ir vienkāršots – esot jāizvēlas savu “laimīgo aploksnes numuru”.

Lai iekārdinātu lētticīgus interneta lietotājus piedalīties un arī dalīties ar viltus konkursa ziņu, krāpnieki sola, ka dalībniekiem ir izredzes laimēt “bezmaksas kuponu 5000 eiro apmērā un citas pievilcīgas balvas”.

Ekrānuzņēmums konkursa ziņai viltus profilā.

Jau minētajā pīļu skaitīšanas konkursā dalībnieki saņēma Facebook ziņas ar norādēm dalīties ar konkursa ziņu un reģistrēties krāpnieku norādītā lapā. Visdrīzāk, ka tas pats sagaida arī “laimīgo aplokšņu numuru” nosaucējus. Scenāriji, kā tālāk potenciālie upuri šķiras no saviem datiem un/vai naudas var būt dažādi.

Esiet uzmanīgi! Krāpniekus nodod detaļas, piemēram, Facebook lapas vecums, ierakstu daudzums un stils, sekotāju daudzums. Šajā gadījumā viltus Facebook lapa reģistrēta 17. oktobrī, tai ir 50 sekotāju un tajā ir viens vienīga ziņa par konkursu. Salīdziniet ar īsto Lidl Facebook lapu ar nosaukumu Lidl Latvija!

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

31 + = 37

Uz augšu