Sākumlapa » Aizsardzība » Audits: Kaspersky antivīrusu datubāzu izstrāde un izlaide ir aizsargāta no neautorizētām izmaiņām

Audits: Kaspersky antivīrusu datubāzu izstrāde un izlaide ir aizsargāta no neautorizētām izmaiņām

Uzņēmums Kaspersky ir izgājis auditu, ko veicis neatkarīgs trešās puses “Lielā četrinieka” (KPMG, Ernst & Young, Deloitte un PricewaterhouseCoopers) auditors. Tā rezultātā Kaspersky ir ieguvis SOC 2 Type 1 novērtējumu atbilstoši SSAE 18 standartam (drošības kritērijs), ko izdevis neatkarīgs trešās puses “Lielā četrinieka” auditors. Novērtējuma objekts ietver antivīrusu datubāzu regulāro automātisko atjauninājumu iekšējo kontroli. Audits konstatēja, ka Kaspersky antivīrusu datubāzu izstrāde un izlaide ir aizsargāta no neautorizētām izmaiņām ar drošības kontroli.

 

 

Pakalpojumu organizācijas kontroles (Service Organization Controls – SOC) pārskatu sistēma, visā pasaulē atzīts kiberdrošības risku pārvaldības kontroles novērtējums, tika izstrādāta American Institute of Certified Public Accountants (AICPA). Tas tika veidots ar nolūku informēt klientus par to, ka pakalpojuma kontrole ir ieviesta un sekmīgi darbojas. Būdams atbildīgs un atklāts uzņēmums, kas cenšas ievērot visaugstākos kvalitātes principus, Kaspersky izvēlējās šo standartu kā visatbilstošāko.

Kaspersky piedāvā saviem klientiem iepazīties ar SOC 2 Type 1 novērtējumu, lai viņi gūtu priekšstatu par to, kā darbojas Kaspersky antivīrusu datubāzu izveides un izplatīšanas sistēma un kā tā tiek aizsargāta no nevēlamas iejaukšanās.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

21 − 12 =

Uz augšu