Sākumlapa » Notikumi » Broadcom iegādājas Symantec korporatīvās drošības portfeli par 10,7 miljardiem ASV dolāru

Broadcom iegādājas Symantec korporatīvās drošības portfeli par 10,7 miljardiem ASV dolāru

raksta ZDNet, Broadcom iegādājas Symantec korporatīvās drošības portfeli par 10,7 miljardiem ASV dolāru – par to uzņēmumi paziņoja pagājušajā nedēļā. Darījums faktiski sadala Symantec divās daļās un Broadcom pārņem savā īpašumā visu korporatīvās drošības portfeli kopā ar Symantec zīmolu. Symantec patur savu mājas lietotājiem paredzēto produktu portfeli, kurā ietilpst identitātes aizsardzības zīmols LifeLock un antivīrusu programma Norton.

 

 

Broadcom izpilddirektors Hoks Tans (Hock Tan) pēdējos gadus aktīvi organizē citu uzņēmumu pārpirkšanu, jo Broadcom sāk nopietni pievērsties uzņēmumu programmatūras tirgum. Pagājušā gada jūlijā Broadcom paziņoja, ka uzņēmums iegādājas CA Technologies par 18,9 miljardiem ASV dolāru, jo vēlas paplašināties ārpus pusvadītāju un uzglabāšanas sistēmu tirgus. 2016. gadā Broadcom par 5,5 miljardiem ASV dolāru iegādājās Brocade, lai apvienotu Broadcom mikroshēmas ar Brocade tīklu tehnoloģijām.

“Apvienošanās un iegāde ieņem centrālo vietu Broadcom izaugsmes plānos un šis darījums ir mūsu stratēģijas nākamais loģiskais solis pēc Brocade un CA Technologies iegādes,” pastāstīja Tans.

Tikmēr drošības risinājuma ražotājs Symantec, kas tikko paziņoja savus 1. kvartāla darbības finansiālos rezultātus, informēja arī par restrukturizācijas plānu, kurā paredzēts atlaist apmēram 7% darbinieku. Plāna ietvaros tiks slēgtas ražotnes un datu centri.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

50 − = 44

Uz augšu