Sākumlapa » Notikumi » Bugcrowd vienā nedēļā izmaksā ievainojamību atklājējiem vairāk kā pusmiljonu ASV dolāru

Bugcrowd vienā nedēļā izmaksā ievainojamību atklājējiem vairāk kā pusmiljonu ASV dolāru

Uzņēmums Bugcrowd ir paziņojis, ka pirmo reizi kopš tā ievainojamību atklāšanas atlīdzības platformas palaišanas pirms septiņiem gadiem ir samaksājis vairāk nekā 500000 ASV dolāru 237 hakeriem vienas nedēļas laikā.

 

 

raksta BleepingComputer, Bugcrowd savieno lielu drošības pētnieku kopienu ar uzņēmumiem, kuriem ir jānovērtē to produktu drošība, izmantojot gan publiskās, gan privātās programmas. Šī gada oktobrī tikuši atlīdzināti 1800 iesniegumi no 562 hakeriem, kas liecina, ka platformā darbojas arvien vairāk sekmīgu pētnieku. No kopējā atlīdzināto iesniegumu skaita 327 tika klasificēti ar kategoriju P1 (vissvarīgākie).

“Kopumā oktobra mēnesī Bugcrowd vairāk nekā 550 hakeriem izmaksāja 1,6 miljonus ASV dolāru un mūsu lielākā izmaksa vienam hakerim bija vairāk nekā 40000 ASV dolāru,” sacīja uzņēmums. “Atskatoties uz 2014. gada oktobri, mēs izmaksājām gandrīz 30000 ASV dolāru 85 hakeriem un atklājām piecus P1.”

Lai piesaistītu jaunus dalībniekus darbībai ievainojamību atklāšanas nozarē, 2018. gadā uzņēmums atvēra Bugcrowd University. 2019. gada augustā Bugcrowd University, kur materiāli ir brīvi pieejami visiem drošības pētniekiem, tie tika papildināti ar virkni jaunu moduļu.

Pēdējos gados ievainojamību atklāšanas industrija, kas izdevīgā aliansē savieno produktu ražotājus un drošības pētniekus, ir gājusi uz priekšu gigantiskiem soļiem. Nesen AntiVirus.LV rakstīju par citu platformu, kuras seši ievainojamību atklājēji jau kļuvuši par miljonāriem (lasiet: Jau seši HackerOne ievainojamību mednieki kļuvuši par miljonāriem). Tas viss mazina iespējamību, ka ievainojamības tiks izmantotas no kibernoziedznieku vai valstu sponsorēto hakeru puses.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 5 = 4

Uz augšu