Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » DSS ITSEC 2018 – pārsteigumi no Kaspersky Lab

DSS ITSEC 2018 – pārsteigumi no Kaspersky Lab

Jau rīt sākas lielākā ikgadējā Baltijas kiberdrošības konference DSS ITSEC, kas notiek 9. reizi. Šoreiz tajā kā Platīna partneris piedalās arī Kaspersky Lab, kas nozīmē, ka pasākuma programmā ir iekļauta Kaspersky Lab eksperta uzstāšanās, bet uzņēmuma un/vai uzņēmuma izplatītāja pārstāvjus varēs satikt Kaspersky Lab stendā visā pasākuma laikā.

Kaspersky Lab vienmēr ir pārsteidzis ar inovācijām aizsardzības tehnoloģijās, atklājumiem (ne visiem patīkamiem) kiberapdraudējumu jomā, superstabiliem sasniegumiem antivīrusu testos un visdažādākajām iniciatīvām, aktivitātēm, atbalsta un sadarbības programmām utt. Lai to visu detalizēti uzskaitītu, vajadzētu vairākus bloga rakstus, tāpēc mēs uzreiz pāriesim pie Kaspersky Lab pārsteigumiem konferencē DSS ITSEC.

 

Pārsteigums Nr. 1 – Itālija, Kremonas trase un sacīkšu Ferrari 458

 

Uzsildīts auto jau gaida savu pilotu :)

Uzsildīts auto jau gaida savu pilotu 🙂

Kaspersky Lab, ņemot vērā uzņēmumu radniecīgo garu būt vislabākajiem, jau vairākus gadus sponsorē Scuderia Ferrari F1 komandu un, protams, gādā par tās pilnīgu kiberdrošību gan sacīkšu, gan pārējā laikā. Tāpēc Kaspersky Lab stenda apmeklētāji, kuri kvalificēsies balvai, piedalīsies loterijā ar balvu – pilnībā apmaksātu braucienu uz Itāliju (2 naktis) ar izbraukšanu Kremonas trasē ar Ferrari 458 sacīkšu auto.

 

Klikšķinām uz attēla un skatāmies video no Kremonas trases.

Klikšķinām uz attēla un skatāmies video no Kremonas trases.

 

Pārsteigums Nr. 2 – Kaspersky Lab kļūst par caurredzamības etalonu un veido uzticamības standartu

Loģiski liktos, ka Kaspersky Lab prezentācijai kiberdrošības konferencē vajadzētu sastāvēt no mērķētu sarežģītu kiberuzbrukumu datiem un jaunākajiem produktiem to atklāšanai. Šoreiz nekā tāda nebūs, jo ir kāda cita ļoti svarīga tēma – IT uzņēmumu, to produktu un pakalpojumu uzticamība fragmentētā un militarizētā globālajā tīmeklī. Šī tēma ir jauna un apjomīga. Tā jau skar un arvien vairāk skars mūs VISUS.

Internets kā kādreiz radīta globāla vide tehnoloģiju entuziastiem beidz pastāvēt, jo spēkā pieņemas balkanizācija jeb kibertelpas fragmentācija segmentos ar saviem reģionālajiem regulējumiem un spēkā pieņemas kibertelpas militarizācija. Tas pakāpeniski novedīs pie jaunām prasībām IT uzņēmumu uzticamībai. Īsi sakot, uzticamība vairs nebūs pašsaprotama, bet tai būs jābūt īpaši apliecinātai. Tieši ar šāda mehānisma radīšanu šobrīd arī nodarbojas Kaspersky Lab un tam būs veltīta prezentācija.

 

Uzziniet par tendecēm, kas mainīs prasības IT nozarē!

Uzziniet par tendecēm, kas mainīs prasības IT nozarē!

Likumsakarīgi gadījās tā, ka tieši Kaspersky Lab kā pasaules līderis ļaunprogrammatūras detektēšanā ar savu nemainīgo nostāju, ka jādetektē visa ļaunprogrammatūra neatkarīgi no tās izcelsmes un mērķa, pirmais diezgan sāpīgi sastapās ar jauno kiberrealitāti. To parādīja uzbrukumu sērija uzņēmuma reputācijai, kas lielā mērā korelē ar Kaspersky Lab ekspertu atklājumiem valsts līmeņa kiberuzbrukumu jomā, un mēģinājumi ietekmēt uzņēmuma darbību valstiskā līmenī. Bet Kaspersky Lab nebūtu Kaspersky Lab, ja nebūtu sagatavojis cienīgu atbildi, kas, starp citu, var kļūt par pamatu standartam IT nozarei tuvākajā nākotnē!

IDC Eiropas drošības asociētais pētījumu direktors Dominiks Trots par uzņēmumu Kaspersky Lab jau ir norādījis, ka “tas ar savu atklātumu un pārredzamību pārspēj pārējos lielos drošības risinājumu piegādātājus. Par to liecina Kaspersky Lab Starptautiskā caurredzamības iniciatīva…”.

Lai uzzinātu vairāk par Kaspersky Lab Starptautisko caurredzamības iniciatīvu, apmeklējiet Kaspersky Lab prezentāciju konferencē DSS ITSEC, lasiet par to kā Kaspersky Lab pārvieto infrastruktūru Šveici un gatavojas vērt vaļā savus caurredzamības centrus un sekojiet jaunumiem AntiVirus.LV.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

90 − 87 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu