Sākumlapa » Notikumi » Eiropas Banku iestāde paziņo par tās Microsoft Exchange serveru uzlaušanu

Eiropas Banku iestāde paziņo par tās Microsoft Exchange serveru uzlaušanu

Eiropas Banku iestāde (EBI) ir izslēgusi visas savas e-pasta sistēmas pēc tam, kad tās Microsoft Exchange serveri tika uzlauzti uzbrukumā, kurā, kā ziņo ASV mēdiji, ir cietušas vismaz 30 000 organizācijas ASV un simti tūkstošu visā pasaulē.

EBI ir daļa no Eiropas Finanšu uzraudzības sistēmas, un tā pārrauga ES banku sektora darbību. Iestāde zibenīgi uzsāka kiberincidenta izmeklēšanu, lai noteiktu, kuriem datiem potenciāli ir notikusi nesankcionēta piekļuve.

Šodien publicētajā paziņojumā teikts, ka eksperti nav atraduši datu ieguves pazīmes. “EBI izmeklēšana joprojām turpinās, un mēs ieviešam papildu drošības pasākumus un rūpīgu uzraudzību, lai atjaunotu pilnu e-pasta serveru funkcionalitāti,” paziņoja ES aģentūra.

Atgādināsim, ka 2. martā Microsoft izlaida ārkārtas ielāpus četrām (CVE-2021-26855, CVE-2021-26857, CVE-2021-26858, CVE-2021-27065) Exchange Server nulles dienas ievainojamībām, kas tiek izmantotas uzbrukumos pret tīmeklī redzamajiem OWA serveriem. Saskaņā ar sniegto informāciju, šīs ievainojamības, kas pazīstamas kā “ProxyLogon“, izmanto Ķīnas valsts atbalstīti kiberuzbrucēji. Vairāk par to lasiet šeit.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 89 = 99

Uz augšu