Sākumlapa » Notikumi » Jau seši HackerOne ievainojamību mednieki kļuvuši par miljonāriem

Jau seši HackerOne ievainojamību mednieki kļuvuši par miljonāriem

“Bug bounty” jeb ievainojamību meklēšanas platforma HackerOne ir paziņojusi, ka par miljonāriem kļuvuši vēl četri hakeri, kas piedalījušies platformas pārvaldītajās ievainojamību meklēšanas programmās. Martā HackerOne paziņoja, ka divi dalībnieki, piedaloties viņu programmās, nopelnījuši vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru katrs. Tagad šim HackerOne miljonāru klubiņam pievienojušies vēl četri hakeri, līdz ar ko vismaz miljonu dolāru HackerOne platformā nopelnījuši jau seši pētnieki (lasiet: Deviņpadsmitgadīgs puisis saņem vairāk kā 1 miljonu dolāru par ievainojamību atklāšanu).

 

 

HackerOne šo informāciju paziņoja kā daļu no ziņojuma 2019 Hacker-Powered Security Report. “Par nepilnībām hakeri ziņo aptuveni reizi piecās minūtēs. Ik pēc 60 sekundēm kāds hakeris sadarbojas ar kādu no HackerOne organizācijām,” sacīts paziņojumā. “Kopumā vienas dienas laikā šāda mijiedarbība notiek aptuveni 1000 reižu. Šādā veidā hakeri un uzņēmumi vai valdības kopīgiem spēkiem cenšas veidot drošāku vidi internetā.”

Saskaņā ar šo ziņojumu 25 procenti no visām pēdējo 12 mēnešu laikā atrastajām ievainojamībām klasificētas no augsta riska līdz kritiskām. Uzņēmums atklāja, ka vidējais atlīdzības apjoms par identificētiem kritiskiem trūkumiem gada laikā ir palielinājies par 48% – no 2281 dolāra līdz 3384 dolāriem. Šie dati liecina par 71% pieaugumu salīdzinājumā ar 2016. gada rādītāju, kad vidējā atlīdzība bija 1977 dolāri. Pagājušajā gadā drošības pētnieki, kuri ziņoja par ievainojamībām, izmantojot HackerOne platformu, kopumā nopelnīja 23,5 miljonus ASV dolāru.

 

 

Kā tiek atzīmēts pārskatā, ievainojamību meklētāju ienākumi šobrīd ievērojami pārsniedz vidējo algu līmeni programmatūras nozarē.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

48 + = 50

Uz augšu