Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky drošības eksperti atgriežas tiešsaistē ar jaunu pieredzes apmaiņas pasākumu sēriju

Kaspersky drošības eksperti atgriežas tiešsaistē ar jaunu pieredzes apmaiņas pasākumu sēriju

Šoziem Kaspersky atgriežas ar tiešsaistes pasākumu sēriju GReAT Ideas, lai mājīgā un draudzīgā gaisotnē prezentētu uzņēmuma jaunākos atklājumus kiberdrošības jomā. Ziemas sezonas pirmo pasākumu organizē drošības pētnieki no Kaspersky Globālās pētniecības un analīzes grupas (GReAT), kas pastāvīgi cenšas atklāt jaunākos un sarežģītākos apdraudējumus, piemēram, APT, bīstamu ļaunprogrammatūru, izspiedējvīrusus un kiberspiegošanas kampaņas visā pasaulē. Pirmais GReAT Ideas ziemas pasākums ir paredzēts 2. decembrī, bet vēl citas aizraujošas diskusijas būs janvārī un februārī.

Šoreiz tiešsaistes sarunu sērijas dalībnieki gūs ieskatu GReAT komandas darbā. Pasākums GReAT Ideas. Powered by Croissants. Baguette edition būs līdzīgs komandas regulārajām apspriedēm pie kamīna, un tajā tiks runāts par neseniem kiberincidentiem, kas satricināja pasauli. Pētnieki sniegs pārskatu par galvenajiem kiberdrošības jautājumiem un dalīsies ar skandalozāko gadījumu detaļām.

Pasākumā GReAT Ideas special Baguette edition būs Parīzes GReAT komandas prezentācijas, jo katram no mums dzīvē taču ir vajadzīgs vismaz neliels franču šarms. Pasākumu oficiāli atklās saruna pie kamīna ar Cisco Talos tehnisko vadītāju Vorenu Merseru un Kaspersky GReAT galveno drošības pētnieku Braienu Bartolomjū.

Divas stundas Kaspersky GReAT drošības eksperti prezentēs savus jaunākos pētījumus, projektus un atklājumus. Pjērs Delšers sīkāk pastāstīs par pašu jaunāko ļaunprogrammatūru un par piegādes ķēdi PowerPepper, ko izveidojusi hakeru grupa DeathStalker. Pēc tam drošības eksperts Ivans Kvjatkovskis iepazīstinās ar Delphi inženiertehniskās analīzes pamatiem, izmantojot praktiskus piemērus — apdraudējuma Bahamut paraugus.

Visbeidzot Fēlikss Emē iepazīstinās ar aktuālo projektu TinyCheck, kura mērķis ir atvieglināt mobilajās ierīcēs instalētas stalkerprogrammatūras un citu spiegošanas programmu atklāšanu.

Katra uzstāšanās ilgs 15-20 minūtes, un beigās dalībnieki varēs uzdot GReAT ekspertiem jautājumus; tā būs lieliska iespēja visiem, kuri plāno veidot savu karjeru kiberdrošības jomā.

Pasākums notiks 2020. gada 2. decembrī plkst. 16:00 pēc Latvijas laika. Reģistrējieties vebināram šeit.

Par Kaspersky GReAT

Kaspersky Globālā izpētes un analīzes grupa (GReAT), kas dibināta 2008. gadā, darbojas, atklājot valsts līmeņa kiberapdraudējumus (APT) ar krievu, angļu, ķīniešu, franču un citu valodu pazīmēm to rīkos. Šodien GReAT sastāv no vairāk kā 40 ekspertiem, kas strādā visā pasaulē. Elitārā drošības ekspertu komanda ar savu kompetenci nodrošina uzņēmuma līderību antivīrusu izpētē un inovācijās. Ikdienā GReAT eksperti seko līdzi vairāku simtu dažādu APT aktivitātēm un regulāri publicē pētījumus un pārskatus. Daļa no pētījumiem ir pieejama kā maksas pakalpojums Kaspersky APT Intelligence Reporting.

Neskatoties uz uzbrukumiem uzņēmuma reputācijai (un arī mēģinājumiem personīgi ietekmēt GReAT dalībniekus) pēc lielu kiberspiegošanas kampaņu izpētes un publiskošanas, Kaspersky GReAT komanda konsevekventi realizē uzņēmuma darbības pamatprincipu – atklāt visu ļaunprogrammatūru neatkarīgi no izcelsmes un mērķa! ASV kiberdrošības izdevums SC Media savā 30. gadadienā ir izteicis atzinību Kaspersky Globālās izpētes un analīzes grupai ar apbalvojumu par tās atklājumiem, kas ir mainījuši pasaules attieksmi pret sarežģītiem mērķētiem apdraudējumiem.

Kaspersky Globālā pētniecības un analīzes komanda (GReAT) sīvā konkurencē ir ieguvusi Industry Team of the Year (Nozares gada komanda) titulu ikgadējā kiberdrošības konkursā Cyber Security Awards 2020, tā apstiprinot savu svarīgo lomu kā nozares līderis globālo apdraudējumu atklāšanas jomā. Komanda guva atzinību šī gada konkursā Cyber Security Awards par nemainīgi augsto kompetences līmeni šajā jomā, kā arī par savu reakciju uz Covid-19 pandēmiju, kuras laikā kibernoziedznieki daudz biežāk uzbrūk gan uzņēmumiem, gan to klientiem.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

25 + = 31

Uz augšu