Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky iegūst līdera statusu Forrester Wave Endpoint Security Suites 2019 novērtējumā

Kaspersky iegūst līdera statusu Forrester Wave Endpoint Security Suites 2019 novērtējumā

Kaspersky ir ieguvis līdera (Leader) statusu Forrester Wave Endpoint Security Suites 2019 novērtējumā. Kaspersky Endpoint Security for Business ir minēts piecu labāko galiekārtu aizsardzības risinājumu skaitā gan pēc pašreizējā piedāvājuma, gan pēc klātbūtnes tirgū.

Forrester Wave ir ceļvedis uzņēmumiem, kas apsver iegādes iespējas noteiktā tirgū. Novērtējot pārdevējus un viņu produktus pēc skaidra kritēriju kopuma, Forrester objektīvi sarindo tehnoloģiju uzņēmumus un to risinājumus, lai parādītu viņu piedāvājuma, stratēģijas un klātbūtnes tirgū sniegumu. Pēc tam potenciālie klienti var salīdzināt dažādus pārdevējus neatkarīgi, izmantojot visdažādākās metrikas.

Forrester ir novērtējis Kaspersky vadošo drošības produktu – Kaspersky Endpoint Security for Business. Kaspersky ir ieguvis Leader statusu pēc augstāko iespējamo punktu skaita sasniegšanas 14 no 25 kritērijiem, kas ietver aizsardzību pret ļaunprogrammatūru, ekspluatējumu izmantošanas novēršanu, ļaunprātīgas uzvedības atklāšanu, kiberdraudu izlūkošanu un ievainojamību novēršanu.

 

 

Saskaņā ar Forrester ziņojumu Kaspersky risinājums labāk nekā jebkurš cits novērš kiberdraudus, aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru un atjauno sistēmu pēc kiberuzbrukuma. Turklāt tā draudu atpazīšanas dzinim ir ļoti detalizēti politiku iestatījumi un tas zibenīgi reaģē uz potenciāli riskantām situācijām, kā arī tajā ir iekļautas arī daudzas pārvaldības funkcijas, kas nepieciešamības gadījumā ir pieejamas administratoram.

Turklāt saskaņā ar Forrester ziņojumu uzņēmums Kaspersky ir daudz darījis, lai pierādītu, ka garantē lietotāju datu drošību, un stiprinājis lietotāju uzticību. 2017. gadā Kaspersky sekmīgi uzsāka savu Starptautisko caurredzamības iniciatīvu (GTI), kas ietver klientu datu glabāšanas un apstrādes pārvietošanu uz Šveici. Dažādās valstīs, piemēram, Šveicē, Spānijā un Malaizijā, ir atvērti arī caurredzamības centri, kur uzticami partneri un valdības organizācijas var pārbaudīt uzņēmuma produktu pirmkodu, kā arī iepazīties ar programmatūras izstrādes dokumentāciju un datu apstrādes principiem speciāli radītā drošā un ērtā vidē.

Pilnu Forrester novērtējumu varat pieprasīt šeit.

 

 

Atrast plašāku informāciju par Kaspersky Endpoint Security for Business, kā arī pieprasīt konsultāciju vai izmēģinājumu varat šeit.

Izmantota Kaspersky preses ziņa.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

16 − 6 =

Uz augšu