Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky Lab ir gatava aizsargāt Jūsu Facebook kontu!

Kaspersky Lab ir gatava aizsargāt Jūsu Facebook kontu!

Kad tiek runāts par to, ka, inficējot datoru, kibernoziedznieki varētu iegūt kontroli pār lietotāja kontiem, daudzkārt ir nācies dzirdēt, ka tur jau nekādu vērtību neesot. Cilvēki visbiežāk neapzinās, cik ļoti maldīgs ir šāds priekštats. Kāpēc gan kibernoziedzniekiem būtu nepieciešams svešs Facebook konts? Tāpēc, ka tad var brīvi rīkoties, izmantojot tā īstā lietotāja identitāti, kontaktus un reputāciju. Var, piemēram, mēģināt izkrāpt naudu no konta īpašnieka draugiem vai, kā minimums, ieteikt citiem apšaubāmas kvalitātes preces un pakalpojumus, jo inficētu datoru izmantošana dažādās shēmās ir kļuvusi par veselu pagrīdes industriju.

 

Kaspersky aizsargā Facebook lietotājus.

 

Protams, ka Facebook seko lietotāju darbībām un, pamanot anomālijas, brīdina par tām. Ja ir aizdomas, ka lietotāja dators ir inficēts, tad Facebook sadarbībā ar antivīrusu kompānijām piedāvā bezmaksas antivīrusu skenēšanu. Kā viena no izvēlēm ir Kaspersky Lab skeneris, kurš pēdējo trīs mēnešu laikā ir ļāvis atbrīvoties no ļaunprogrammatūras vairāk kā 260 000 Facebook lietotāju.

 

Kaspersky is helping to keep your Facebook account safe

Kaspersky Lab palīdz Facebook rūpēties par lietotāju drošību.

Tomēr būtu ieteicams negaidīt, kamēr no Jūsu kontiem tiek veiktas aktivitātes, par kurām Jūs tajā brīdī nenojaušat. Šobrīd ir lieliska iespēja aprīkot savas ierīces ar premium klases aizsardzību. Kaspersky Lab akcijas +1 ietvaros var iegādāties jaunu Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015, saņemot papildus licenci vienai ierīcei par brīvu. Atgādināsim, ka šī produkta komponente Windows operētājsistēmai ir šī brīža ātruma un aizsardzības testu čempions un ir pieejama ar saskarni arī latviešu valodā.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

40 − = 35

Uz augšu