Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky Lab North America iekļauts CRN 2019. gada sarakstā „Security 100” galiekārtu drošības kategorijā

Kaspersky Lab North America iekļauts CRN 2019. gada sarakstā „Security 100” galiekārtu drošības kategorijā

Kaspersky Lab North America ziņo, ka CRN izdevuma ASV redakcija ceturto gadu no vietas iekļāvusi Kaspersky Lab savā ikgadējā sarakstā “Security 100” galiekārtu drošības kategorijā. Sarakstā “Security 100” tiek iekļauti tirgū labākie drošības programmu piegādātāji piecās kategorijās: galiekārtu drošība, identitātes pārvaldība un datu aizsardzība, tīkla drošība, SIEM un apdraudējumu analīze, kā arī tīmekļa, e-pasta un lietojumprogrammu aizsardzība. Piegādātāji, kas tiek iekļauti CRN sarakstā „Security 100”, ir parādījuši radošu un novatorisku pieeju produktu izstrādē.

Kaspersky Lab galiekārtu drošības risinājums Kaspersky Endpoint Security for Business aizsargā pret zināmiem, nezināmiem un sarežģītiem apdraudējumiem. Tas balstās uz lielapjoma apdraudējumu datu analīzes, mašīnmācīšanās un cilvēku ekspertīzes kombināciju, kas nodrošina dinamisku aizsardzību pret jebkura veida kiberdraudiem.

 

 

Kaspersky Endpoint Security for Business tiek piedāvāts komplektācijās Select, Advanced un Total. Sākot ar versiju 11.0, Kaspersky Endpoint Security for Windows var integrēties ar Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR).

 

 

“CRN 2019. gada saraksts “Security 100″ ietver labākos tehnoloģiju piegādātājus, kuri atbilst augstākajām prasībām, nodrošinot visnovatoriskākās tirgū pieejamās drošības tehnoloģijas un netraucētu izaugsmi uzņēmumiem,” uzsver The Channel Company ģenerāldirektors Bobs Skellijs. “Mūsdienās biznesa pamatelementi ir atkarīgi no drošiem kiberdrošības risinājumiem, uz kuriem vienmēr var paļauties.”

Paļauties? Iespējams, ka tas kādu pārsteigs, bet profesionāļi visā pasaulē vērtē Kaspersky Lab biznesa aizsardzības risinājumus, kā ļoti uzticamus un ārkārtīgi efektīvus, gan balsojot ar saviem maciņiem (pagājušajā gadā Kaspersky Lab ieņēmumi pieauga par 4%), gan daloties ar lieliskām atsauksmēm (jau otro gadu pēc kārtas Kaspersky Lab ir nosaukts kā „Gartner Peer Insights klientu izvēle” galiekārtu drošībā). Turklāt, konsultējoties ar valstu regulatoriem, uzņēmums realizē savu Starptautisko caurredzamības iniciatīvu, kas paredz digitālās infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici un caurredzamības centru atvēršanu, kur interesenti var auditēt izejas kodu, atjauninājumus utt. Šajā sakarā IDC pētījumu direktors Dominiks Trots ir norādījis, ka Kaspersky Lab ir apsteidzis citus lielākos drošības risinājumu ražotājus caurredzamībā.

Kaspersky Lab arī piedāvā savus drošības risinājumus sensitīvām sistēmām konfigurācijā, kāda līdz šim nav manīta konkurentiem, kad antivīrusa mākonis tiek izvietots klienta infrastruktūrā un nekādi dati neatstāj to. Vairāk par to lasiet ziņā “Francija par Kaspersky: mēs turpināsim izmantot šo ārkārtīgi efektīvo antivīrusu“.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

43 − 40 =

Uz augšu