Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky Lab North America pagodināts ar Gold Stevie® apbalvojumu 2019. gada programmā American Business Awards®

Kaspersky Lab North America pagodināts ar Gold Stevie® apbalvojumu 2019. gada programmā American Business Awards®

Kaspersky Lab North America informē, ka uzņēmums saņēmis Gold Stevie® apbalvojumu kategorijā “Customer Service Department of the Year” 17. ikgadējā programmā American Business Awards®. Uzņēmuma atbalsta un pakalpojumu nodaļai šis ir jau trešais apbalvojums pēc kārtas.

 

 

Kaspersky Lab apbalvoto atbalsta un pakalpojumu nodaļu veido aizrautīgi inženiertehniskie darbinieki, kuri katram klientam palīdz novērst viņa individuālās problēmas. Tas tiek veikts bezmaksas tehniskā atbalsta ietvaros pa telefonu, ar ziņapmaiņas un interneta starpniecību, kā arī ar plašu tiešsaistes resursu un proaktīvu ikmēneša sazināšanos ar klientiem, informējot viņus par tendencēm, ieteikumiem un produktu atjauninājumiem to dzīves ciklā. Uzņēmums piedāvā plašā izvēlē augstvērtīga tehniskā atbalsta līdzekļus, kā arī plašu profesionālu pakalpojumu un apmācību spektru. Lai spētu nodrošināt šādus specializētus pakalpojumus un censtos garantēt vislabāko iespējamo atbalstu, komanda piedalās agresīvās treniņu sesijās un produktu, nozares tehnoloģiju sertifikācijas programmās, bet papildus tam apgūst klientu apkalpošanas nianses.

Visu šo pūļu rezultātā Kaspersky Lab North America Atbalsta un pakalpojumu komanda jau ceturto gadu pēc kārtas ir saņēmusi augstākā līmeņa sertifikāciju “Support Staff Excellence”, ko piešķir Technology Services Industry Association (TSIA) – vadošā mūsdienu tehnoloģiju un pakalpojumu organizāciju asociācija.

“Būdams līderis kiberdrošības jomā, Kaspersky Lab nemitīgi seko tam, lai klientu vajadzības būtu pirmajā vietā,” saka Antonijs Bellia (Anthony Bellia), Kaspersky Lab North America atbalsta un pakalpojumu nodaļas viceprezidents. “Mūsu komanda regulāri izvirza sev augstas robežlīnijas, rūpējas par pakalpojumu kvalitāti un nemitīgi uztur augstu klientu apmierinājuma reitingu. Mūsu pūles un nemitīgās rūpes par galalietotājiem atalgo augstais novērtējums šajā kategorijā.”

Stevie American Business Awards ir vadošā ASV biznesa apbalvojumu piešķiršanas programma. Šogad vērtējumam tika izvirzītas vairāk nekā 3 800 nominācijas gandrīz no visu ražošanas nozaru organizācijām. Lai noteiktu šī gada Stevie Award uzvarētājus, vērtēšanā piedalījās vairāk nekā 200 profesionāļi visā pasaulē.

“2019. gada American Business Awards apbalvojumiem tika izvirzītas izcilas kandidatūras,” stāsta Maikls Galagers (Michael Gallagher), Stevie Awards prezidents un dibinātājs. “Tās lieliski demonstrē nemitīgo inovāciju procesu un augstos sasniegumus Amerikas ekonomiskajā jomā.”

Stevie Awards tiek piešķirtas septiņās programmās: Āzijas-Klusā okeāna Stevie Awards, Vācijas Stevie Awards, American Business Awards®, International Business Awards®, Stevie Awards sievietēm biznesā, Stevie Awards izciliem darba devējiem un Stevie Awards par realizāciju un klientu apkalpošanu. Stevie Awards konkursos ik gadus piedalās vairāk nekā 12 000 organizāciju no vairāk kā 70 valstīm. Godinot visdažādākā veida un lieluma organizācijas, un to pārstāvjus, Stevies izsaka atzinību par viņu izcilajiem sasniegumiem darba vietās visā pasaulē. Vairāk par Stevie Awards var uzzināt vietnē http://www.StevieAwards.com.

Atgādināsim, ka Kaspersky Lab ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums (faktiski uzņēmumu grupa) ar pārvaldītājsabiedrību Apvienotajā Karalistē un digitālo infrastruktūru, kas tiek migrēta uz Šveici. Tam ir izpētes centri 3 kontinentos, vairāk kā 4000 darbinieku un tas darbojas gandrīz 200 valstīs un teritorijās. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

24 − 18 =

Uz augšu