Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky Lab pulcē profesionālā snūkera zvaignes Rīgā jau piekto reizi

Kaspersky Lab pulcē profesionālā snūkera zvaignes Rīgā jau piekto reizi

Pasaules profesionālā snūkera 2018./2019. gadu sezona sākas Rīgā! No 2018. gada 27. līdz 29. jūlijam norisinās turnīrs Kaspersky Riga Masters, kur daudzas spožākās snūkera zvaigznes cīnās par vietu pasaules kopvērtējumā. Turnīra kopējais balvu fonds ir vairāk nekā 250 tūkstoši eiro, un Kaspersky Riga Masters uzvarētāja balva pārsniedz 56 tūkstošus eiro. 

 

 

Šosezon turnīrs sākās ar 128 spēlētājiem, kas no 2. līdz 5. jūlijam sacentās kvalifikācijas kārtā Prestonas Ģildē. 64 kvalificējušies dalībnieki piedalās finālposmos Rīgā, kas no 27. līdz 29. jūlijam notiek «Arēnā Rīga». World Snooker priekšsēdētājs Barijs Hērns sacīja: «Snūkers noteikti progresē visā Eiropā, lai gan mums šajā kontinentā ir tikai trīs sacensības ar vismaz 250 tūkstošu eiro balvu fonda piedāvājumu. Turnīrs tiks pārraidīts televīzijas kanālā Eurosport, un pēc tam tiks veikti vēl deviņi raidījumi Āzijā. Rīga ir kļuvusi ļoti populāra spēlētāju vidū, jo tā ir skaista pilsēta. Šajā pasaules daļā ir nepārprotami spēcīgs atbalsts snūkeram. Ņemot vērā prāvo balvu fondu, es ceru šeit ieraudzīt plašu pasaules vadošo spēlētāju loku.»

 

Kaspersky Lab valdes priekšsēdētājs un vadītājs Jevgeņijs Kasperskis sacīja: «Snūkers man vienmēr ir paticis — gan tā gars, gan intensitāte ar izsmalcinātākajiem noteikumiem un spēles taktiku. Es to varētu skatīties visu dienu. Tāpēc es patiešām priecājos, ka mēs atbalstām šīs aizraujošās sacensības. Vēl neesmu izlēmis, kam jutīšu līdzi turnīra gaitā, taču tik un tā ar nepacietību gaidu visus dramatiskos katra izspēlētā freima notikumus.»

Kaspersky Riga Masters Snooker ir Latvijas vēsturē pirmās profesionālās snūkera sacensības, kas notiek kopš 2014. gada. Rīgas turnīru uzvarētāji:

 

 

Vairāk informācijas par profesionālā snūkera norisēm jūs atradīsiet vietnē www.worldsnooker.com.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 5 = 3

Uz augšu