Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky Riga Masters 2017 ceturto reizi pulcēs Rīgā labākos snūkera spēlētājus

Kaspersky Riga Masters 2017 ceturto reizi pulcēs Rīgā labākos snūkera spēlētājus

No 23. līdz 25. jūnijam Rīgā notiks ceturtais gadskārtējais snūkera finālturnīrs Kaspersky Riga Masters 2017. Galvenā kārta trīs dienas norisināsies daudzfunkciju hallē Arēna Rīga. Turnīra kopējais balvu fonds šogad ir palielinājies, pateicoties galvenā sponsora atbalstam un sastādīs 250 000 eiro.

 

 

Turnīra galvenais sponsors četrus gadus ir Kaspersky Lab, kas strādā informācijas drošības jomā. Intelektuālo sporta veidu līdzjutēji zina, cik svarīga katrā spēlē ir loģika, meistarība un vērība. Tādējādi starp snūkera spēlēšanu un antivīrusu ekspertu darba principiem var atrast daudz līdzīga.

Kaspersky Lab vadītājs Jevgeņijs Kasperskis plāno vērīgi sekot līdzi spēlēm: «No visiem sporta veidiem, ko var skatīties TV, snūkers man šķiet viens no visaizraujošākajiem. Tur netrūkst dramatisma, spēles augstākajā līmenī bieži vien ir ļoti saspringtas. Un es priecājos, ka mēs atbalstām šo turnīru Rīgā, iepriekšējos gados tas bija aizraujošs, domāju, ka arī šogad būs interesanti!» Iepriekšējo turnīru Rīgā Jevgeņijs Kasperskis apmekleja pats personīgi un ar viņa iespaidiem var iepazīties viņa bloga ierakstā Playing Snooker With the Sharp-Shooting Champ.

Kaspersky Riga Masters 2017 kvalifikācijas spēles norisinājās Prestonā (Apvienotajā Karalistē), jūnijā uz turnīru Kaspersky Riga Masters 2017 ieradīsies 64 sezonas labākie spēlētāji. Sacensību jaunumiem var sekot līdzi snūkera federācijas tīmekļa vietnē www.worldsnooker.com. Informācija par Kaspersky Riga Masters 2017 šajā vietnē atrodama adresē http://www.worldsnooker.com/tournaments/riga-masters-2017/.

 

 

Biļetes uz Kaspersky Riga Masters 2017 ir pārdošanā tīmekļa vietnē www.bilesuserviss.lv. Līdzjutēji varēs vienā dienā vienlaikus noskatīties vairākas spēles. Kaspersky Rīgas atklātais snūkera turnīrs ir Latvijas vēsturē pirmās profesionālās snūkera sacensības, kas notiek kopš 2014. gada. 2014. gadā tajās uzvarēja Marks Selbijs (Mark Selby), 2015. gadā – Barijs Hokinss (Barry Hawkins), bet 2016. gadā – Nīls Robertsons (Neil Robertson).

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas jau 20 gadus strādā informācijas drošības jomā. Dziļas speciālās zināšanas un uzņēmuma divdesmit gadu pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky Lab plašais piedāvājumu klāsts ietver progresīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt to, kas tiem svarīgs.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

93 − 83 =

Uz augšu