Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky rīko tiešsaistes forumu par ES jauno kiberdrošības stratēģiju

Kaspersky rīko tiešsaistes forumu par ES jauno kiberdrošības stratēģiju

Gan Eiropas Savienība, gan daudzas dalībvalstis par nozīmīgu politisko prioritāti sev ir izvirzījušas kiberdrošības palielināšanu un noturību pret kiberdraudiem. Kiberdrošības starptautiskā un pārrobežu nozīmīguma dēļ nepieciešams rīkoties saskaņoti un Eiropas līmenī rast kopīgus risinājumus, kas vienlaikus atbilstu attiecīgo dalībvalstu vajadzībām.

Kaspersky rīko diskusiju, kurā tiks apspriests, kā to panākt, kurš kādu ieguldījumu var dot un kā vēl vairāk nostiprināt kiberdrošības nozares, akadēmisko aprindu pārstāvju un valsts pārvaldes iestāžu sadarbību.

Diskusijā galvenā uzmanība tiks pievērsta ES kiberdrošības ilgtermiņa stratēģijas iniciatīvām, konkrētiem pasākumiem, piemēram, kritiskās infrastruktūras aizsardzībai un rūpniecības kiberdrošībai, pārrobežu un starpnozaru sadarbībai, investīcijām un pētījumiem kiberdrošības jomā, kā arī pasākumiem, kas veicinātu līdzšinējās sadrumstalotības pārvarēšanu, jo tā vājina kiberdrošību visā Eiropā. Vēl viena svarīga diskusijas joma būs dalībvalstu kiberdrošības iespējas un ietvarstruktūras, kā arī tas, kādā veidā varētu uzlabot sadarbību un informācijas apmaiņu ES līmenī un visā pasaulē.

Diskusijā piedalīsies:
• Barts Grothuiss, Eiropas parlamenta deputāts, ziņotājs par NIS2 (NIS2 – Revised Directive on Security of Network and Information Systems);
• Lorēna Boiša Alonso, Eiropas Komisijas Komunikācijas tīklu, satura un tehnoloģiju ģenerāldirektorāta (CONNECT ĢD), Digitālās sabiedrības, uzticības un kiberdrošības direktorāta vadītāja;
• Gijoms Pupārs, Francijas Nacionālās kiberdrošības aģentūras (ANSSI) ģenerāldirektors;
• Susana Asensio, Spānijas rūpnieciskās kiberdrošības centra direktoru padomes locekle;
• Jevgeņijs Kasperskis, Kaspersky ģenerāldirektors.

Tiešsaistes pasākums notiks 2021. gada 23. martā 12:00 pēc Latvijas laika.

Reģistrācija dalībai platformā Zoom pieejama šeit.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

85 + = 94

Uz augšu