Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » Kaspersky turpina sadarbību ar Interpolu kopējā cīņā ar kibernoziedzību

Kaspersky turpina sadarbību ar Interpolu kopējā cīņā ar kibernoziedzību

Starptautiskais kiberdrošības uzņēmums Kaspersky ir parakstījis jaunu vienošanos ar Interpolu, lai nostiprinātu savstarpējo sadarbību cīņā ar kibernoziedzību visā pasaulē. Šis ir jau otrais līgums starp abām pusēm – pirmais tika noslēgts 2014. gadā.

 

 

3. jūlijā Jevgēņijs Kasperskis, Kaspersky vadītājs un Tims Moriss (Tim Morris), Interpola Policijas dienesta izpilddirektors parakstīja sadarbības līgumu, kura ietvaros Kaspersky nodrošinās Interpolam cilvēkresursu atbalstu, apmācību un datus par konstatētajām jaunākajām kibernoziedznieku darbībām, stiprinot organizācijas resursu cīņā ar kiberdraudiem. Parakstīšanas ceremonija notika INTERPOL World 2019 laikā, Singapūrā.

 

Sadarbība nostiprinās pašreizējās saites abu organizāciju starpā, nodrošinot informācijas un tehnoloģiju kopīgošanu Interpola atbalstam ar kibernoziegumiem saistītas izmeklēšanas laikā. Jaunās vienošanās ietvaros Kaspersky kopīgos informāciju par kiberdraudu pētījumiem un nodrošinās nepieciešamos rīkus, lai palīdzētu īstenot pilnu digitālo kriminālekspertīzi, kuras nolūks ir stiprināt pūliņus kiberuzbrukumu profilakses jomā.

 

Kaspersky palīdzēja Interpolam bēdīgi slavenā WannaCry uzbrukuma izmeklēšanā.

Kaspersky palīdzēja Interpolam bēdīgi slavenā WannaCry uzbrukuma izmeklēšanā.

„Ņemot vērā augošo sarežģītu apdraudējumu izpildītāju skaitu, sadarbība visā ekosistēmā un pieredzes apmaiņa ir vēl svarīgāka nekā iepriekš. Mēs labprāt turpinām sadarbību ar Interpolu un nodrošinām tiesībaizsardzības iestādes ar informāciju un tehnoloģijām, kas ir nepieciešamas kibernoziedzības apkarošanai visā pasaulē,” pēc ceremonijas sacīja Kaspersky vadītājs Jevgēņijs Kasperskis.

 

Kaspersky apzinās kibernoziedzības globālo raksturu un regulāri piedalās kopējās operācijās un kiberdraudu izmeklēšanā kopā ar IT kiberdrošības kopienu, starptautiskajām organizācijām, tādām kā Interpols, Eiropols, likumsargiem un CERT organizācijām visā pasaulē. Kā pirmais starp kiberdrošības produktu ražotājiem, uzņēmums nesen paziņoja par paplašinātiem bezmaksas pakalpojumiem likuma aizsardzības aģentūrām, kuru mērķis ir iepazīstināt ar Kaspersky pakalpojumu būtību un iespējamo palīdzību cīņā ar kibernoziedzību un sarežģītiem kiberdraudiem. Vairāk informācijas par pakalpojumiem likumsargu atbalstam jūs atradīsiet dokumentā “Supporting the fight against cybercrime”.

Avots: Kaspersky preses ziņa.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

42 + = 49

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu