Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » Ko varam gaidīt no šāgada Kaspersky NeXT

Ko varam gaidīt no šāgada Kaspersky NeXT

Pasākuma Kaspersky NeXT mērķis — pulcināt ļoti dažādus domātājus, tostarp arī tādus, kuri meklē un rod jaunas idejas. Pērn šis pasākums aptvēra plašu problēmu spektru, sākot no blokķēdes (pielāgojama tiešsaistes balsošanas platforma Polys), un beidzot ar to, cik sarežģīta būs ekspedīcija uz Marsu.

 

 

Paturot to prātā, palūkosim, kas gaidāms šāgada pasākumā Spānijas pilsētā Barselonā.

Sievietes tehnoloģiju jomā

Kiberapdraudējumu skaits aizvien vairāk pieaug, tāpēc lietotāju un uzņēmumu aizsargāšanā jāiesaista arvien vairāk cilvēku. Bēdīgi, bet fakts: kiberdrošības jomā strādā mazāk sieviešu nekā vīriešu — tikai 11% no visiem darbiniekiem šajā nozarē ir sievietes. Mums jātiek skaidrībā, kā mainīt šo stāvokli.

Nākotne ar valstu spiegošanas/sabotāžas rīkiem (APT)

Kas notiks nākotnē, ja arvien vairāk valstu mēģinās radīt savus APT? Par to referēs Kaspersky Lab Globālās pētniecības un analīzes grupas (GReAT) vadītājs Kristians Funks. Viņš salīdzinās pašreizējos rīkus, kādus izmanto parastie kibernoziedznieki, ar tiem, kurus izstrādā pēc valsts iestāžu pasūtījuma. Tie vairs nav nekādi joki.

Cik par jūsu datiem maksātu melnajā tirgū?

Vienmēr jautrais Deivids Džekobi aplūkos mūsu parastos datus — kontu nosaukumus, spēļu tagus, personiskās fotogrāfijas utt. — un mēģinās aprēķināt, cik ar tiem varētu nopelnīt pagrīdes Darknet tīklā.

Vai cilvēku atmiņas būs nākamais hakeru mērķis?

Katram cilvēkam viņa atmiņas ir ļoti dārgas, taču tās ir trauslas un nav pasargātas no kļūdām. Drīzā nākotnē būs iespējams ievietot cilvēka smadzenēs atmiņas implantus, tādēļ varēsim labāk saglabāt savas atmiņas. Bet līdz ar to var rasties lielāki drošības riski. Dmitrijs Galovs no Kaspersky Lab un Lorijs Paikrofts no Oksfordas Universitātes pastāstīs, kā nākotnē mainīsies cilvēku atmiņa.

Lielākais privātuma apdraudējums

Eva Galperina, Electronic Frontier Foundation (EFF) kiberdrošības nodaļas vadītāja, un Marko Preiss, Kaspersky Lab GReAT Eiropas nodaļas vadītājs, referēs par to, ko viņi uzskata par lielāko apdraudējumu digitālajam privātumam mūsdienu pasaulē — kā sociālie tīkli noārda pašu privātuma būtību un kā digitālās pasaules iespaidā ir mainījušies mūsu priekšstati par privātumu.

Un tā ir tikai aisberga virsotne! Noteikti dzirdēsim vēl citus referātus! Ja iepriekš minētais jūs interesē un vēlaties uzzināt vairāk, tad sekojiet pasākuma oficiālajam tēmturim #KLNext2018

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 7 = 2

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu