Sākumlapa » Notikumi » Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” brīdina par viltus īsziņām

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” brīdina par viltus īsziņām

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” Facebook lapā ir parādījies brīdinājums par krāpniecību labdarības akcijas vārdā.

Saskaņā ar tajā teikto, cilvēki ir saņēmuši īsziņas ar viltus “Eņģeļi pār Latviju” numuru un aicināti ziedot. Īsziņu saņēmējiem tiek norādīts, ka ziņa nekādi nav saistīta ar labdarības akciju, tādēļ viņi tiek aicināti nereaģēt uz tām un nezvanīt uz tajās norādīto telefona numuru!

Īsziņas paraugs.

Interesanti, ka īsziņās iekļautais telefona numurs vēl šodien bija norādīts paša labdarības projekta “Eņģeļi pār Latviju” Facebook lapas sadaļā About, un tika nomainīts uz tekošo (īsto) ziedošanas numuru 90 006 869, kas atrodams ziedošanas lapā, īsi pirms 12:00 pēc Latvijas laika. Šī nomaiņa ir atspoguļota arī komentāros zem brīdinājuma, kur Facebook lietotāji norāda uz šo faktu, bet “Eņģeļi pār Latviju” pateicas par vērību.

Tel. numurs labdarības projekta “Eņģeļi pār Latviju” Facebook lapas ekrānuzņēmumā 2020.g. 21. decembrī 11:50 pēc Latvijas laika.

vēsta Delfi.lv, tad īsziņās ticis norādīts tālruņa numurs 90 006 486, kuru labdarības projekts izmantoja pirms pāris gadiem. Šķiet, ka īsziņu autori ir kļuvuši par upuriem savai neuzmanībai, cenšoties īstenot akciju sava projekta ss24 atpazīstamības vairošanai (pēdējais teikums ir tikai notikušā versija).

Tikmēr arī pašā ss24 vietnē vēl arvien ir redzams uz ziedošanu aicinošs reklāmas baneris ar veco labdarības projekta numuru.

Tiem, kuri visas šīs jezgas rezultātā ir aizdomājušies par ziedošanu, dodieties vienkārši uz “Eņģeļi pār Latviju” lapu un padariet kādam Ziemassvētkus cerīgākus un priecīgākus 🙂

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

7 + 1 =

Uz augšu