Sākumlapa » Notikumi » Laimīgu un drošu Jauno gadu!

Laimīgu un drošu Jauno gadu!

Šis gads ir bijis pilns panākumiem un 2018. gadā Kaspersky Lab iesoļo kā spēcīgākais un uzticamākais antivīrusu ražotājs pasaulē. Par to liecina ne tikai tradicionāli visaugstākie sasniegumi antivīrusu testos, bet arī uzvara pirmajā analītiskā uzņēmuma Gartner biznesa lietotāju atsauksmju apkopojumā – IT profesionāļi lielos uzņēmumos izvēlas Kaspersky!

 

Kaspersky Lab uzvar pirmajā analītiskā uzņēmuma Gartner biznesa lietotāju atsauksmju apkopojumā.

Kaspersky Lab uzvar pirmajā analītiskā uzņēmuma Gartner biznesa lietotāju atsauksmju apkopojumā.

Lai gan daudziem tas šķiet paradoksāli, bet par Kaspersky Lab aizsardzības kvalitāti un uzticamību liecina arī šogad piedzīvotā mediju uzbrukumu sērija Kaspersky Lab reputācijai. “Kāpēc mums uzbrūk? Tāpēc, ka mēs esam labākie,” skaidro Jevgēņijs Kasperskis. “Mēs redzam ļaundabīgu kodu, uz kuru citi ir akli.

 

ASV izdevums CRN ir ierindojis Kaspersky Lab vadītāju starp 25 inovatīvākajiem IT industrijā 2017. gadā.

ASV izdevums CRN ir ierindojis Kaspersky Lab vadītāju starp 25 inovatīvākajiem IT industrijā 2017. gadā.

Kā mēs zinām, tad ļaundabīgus kodus rada ne tikai kibernoziedznieki, bet arī valstis spiegošanas vai sabotāžas nolūkos. “Mēs detektējam visu ļaunprogrammatūru neatkarīgi no tās mērķa un izcelsmes,” vēl un vēlreiz paziņo Kaspersky Lab vadītājs. Un tie nav tikai vārdi, jo uzņēmuma pētījumu portfelī ir gan ASV spiegošanas kampaņas, gan kiberuzbrukumi Ukrainas infrastruktūrai, gan daudz kas cits. “Tas ir bijis kaut kas ārkārtējs. Mēs esam kādam likuši būt ļoti ļoti ļoti neapmierinātam. Viena lieta, kas nāk man prātā, ir tas, ka mēs tikai daram savu darbu, mēs daram savu darbu daudz labāk kā mūsu konkurenti. Es negrasos mainīt mūsu uzvedību. Šie mediju uzbrukumi nekad neapturēs mūs,” paziņoja Jevgēņijs Kasperskis nesen notikušajā preses konferencē Londonā.

Lai gan Latvijā par to neziņo, ir noticis arī daudz kas jauns. ASV Iekšzemes drošības departamenta amatpersona novembra vidū bija spiesta atzīties, ka viņiem nav pierādījumu Kaspersky Lab produktu ļaunprātīgai izmantošanai.

 

 

Tagad uzņēmums Kaspersky Lab ir iesūdzējis šo ASV iestādi tiesā. Apvainojumi par slepenu materiālu zādzību ir izčibējuši, kad izrādījās, ka tā bija pašu ASV specdienestu kliedzoša nolaidība (vainīgais ASV specdienestu kontraktors jau ir notiesāts). Par visu notikušo mēs jau drīzumā publicēsim rakstu sēriju AntiVirus.LV.

 

 

Kas vēl? Vēl Kaspersky Lab ir sākusi realizēt savu “Globālo caurskatāmības iniciatīvu“, kas turpmāk neļaus rīkot līdzīgus uzbrukumus reputācijai un padarīs uzņēmumu par jauna veida uzticamības etalonu, tāpēc mēs ar optimismu sagaidām 2018. gadu.

Mēs īpaši pateicamies visiem, kuri ir uzticējuši savu datorsistēmu un ierīču drošību Kaspersky Lab risinājumiem un pakalpojumiem un palikuši ar mums šī gada sarežģītākajos momentos.

Lai visiem laimīgs un drošs Jaunais gads!

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

49 − 45 =

Uz augšu