Sākumlapa » Notikumi » McAfee paziņo par korporatīvā biznesa pārdošanu

McAfee paziņo par korporatīvā biznesa pārdošanu

Uzņēmums McAfee ir nolēmis sadalīt savu biznesu divās daļās — korporatīvo daļu atdalīt no patērētāju jeb mājas lietotāju apkalpošanas un pārdot; tāpat 2019. gada novembrī rīkojās McAffee sāncensis Symantec, kas sava biznesa korporatīvo daļu pārdeva Broadcom par 10,7 miljardiem ASV dolāru.

Tada Images / Shutterstock.com

Privātā kapitāla firma Symphony Technology Group (STG) ir gatava nopirkt McAfee biznesa korporatīvo daļu par 4 miljardiem ASV dolāru, un pēc tam kiberdrošības uzņēmums pievērsīsies tikai mājas lietotāju apkalpošanai.

Drošības gigants, kas bāzējas Kalifornijas štata Sanhosē pilsētā, ir nolēmis rīkoties tāpat, kā 2019. gada novembrī rīkojās tā sāncensis Symantec, kas sava biznesa korporatīvo daļu pārdeva uzņēmumam Broadcom par 10,7 miljardiem ASV dolāru un tagad turpina patērētāju apkalpošanu, izmantojot NortonLifeLock zīmolu. Šajā gadījumā mainīsies McAfee korporatīvā biznesa zīmols, kamēr patērētāju apkalpošana joprojām saglabās McAfee nosaukumu.

Sadalīšana notiek mazāk nekā piecus mēnešus pēc tam, kad McAfee biržā veica sākotnējo publisko akciju piedāvājumu (IPO) 740 miljonu ASV dolāru vērtībā, kas kiberdrošības gigantu novērtēja par 9,5 miljardiem ASV dolāru. Pirmdien McAfee akciju vērtība palielinājās līdz augstākajai akciju vērtībai kopš IPO. Paredzams, ka darījums ar STG tiks noslēgts līdz 2021. gada beigām, norāda McAfee.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 59 = 67

Uz augšu