Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » Microsoft atjauninājums rada problēmas ar dažiem antivīrusiem

Microsoft atjauninājums rada problēmas ar dažiem antivīrusiem

ziņo Threatpost, Microsoft 9. aprīļa drošības atjauninājums rada problēmas ar vairākiem McAfee, Avast, ArcaBit, Avira un Sophos drošības risinājumiem. Saskaņā ar Microsoft sniegto informāciju, uzņēmuma aprīļa drošības atjauninājums kaut kādās sistēmās būtiski paildzina starta laiku, samazina veikstpēju vai pat padara tās pilnīgi nelietojamas (unresponsive).

 

 

Zināmie risinājumu nosaukumi, kuriem ir problēmas ar Microsoft atjauninājumu, ir sekojoši: Sophos Endpoint un Sophos Enterprise Console, Avira antivīrusu programmatūra, ArcaBit antivīrusu programmatūra, Avast antivīrusu programmatūra un McAfee Security Threat Prevention 10.x un McAfee Host Intrusion Prevention 8.0.

McAfee ceturtdien izlaida ziņojumu “Slow boot times and performance after installing Microsoft Windows April 2019 updates on a system with Endpoint Security”, kurā šobrīd ir teikts, ka notiek problēmas izpēte un problēma tiks risināta ar programmatūras atjauninājumu. Uz doto brīdi testēšanai ir pieejams konceptuālais kods.

Savukārt Sophos cēla trauksmi jau pirmdien ar ziņojumu “Sophos Central Endpoint and SEC: Computers fail/hang on boot after the Microsoft Windows April 9, 2019 update”, kurā šobrīd arī teikts, ka notiek situācijas izpēte un ziņojums tiks papildināts, kad būs pieejama jauna informācija.

Avast tāpat ir nopublicējis ziņojumu “Windows Machines Running Avast for Business, Avast CloudCare, and AVG Business Edition Freezing on Start-up”, kas ir atjaunināts šodien (22. aprīlī) un sola risināt problēmas ar “mikro-atjauninājumiem”.

Šobrīd nav īstas skaidrības par problēmu iemesliem. McAfee un Avast uzskata, ka tās ir saistītas ar izmaiņām, ko Microsoft ir ieviesusi apakšsistēmā Windows Client-Server Runtime Subsystem (csrss.exe).

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

24 − = 21

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu