Sākumlapa » Notikumi » Pārspēts pasaules rekords Doom Eternal spēlēšanā uz ātrumu

Pārspēts pasaules rekords Doom Eternal spēlēšanā uz ātrumu

Datorspēlēm veltītais interneta resurss Dexerto ziņo, ka spēlētājs ar segvārdu Xiae pārspējis Doom Eternal ātrspēles pasaules rekordu pasākumā Break The Record: LIVE. Spēlētājs no ASV izgāja spēli bez lielām kļūmēm tikai 1 stundā, 8 minūtēs un 52 sekundēs, tā pārspējot līdzšinējo rekordu par veselām 48 sekundēm. Kāds gan tam sakars ar antivīrusiem? Vistiešākais!

 

Pārspēts pasaules rekords DOOM Eternal spēlēšanā uz ātrumu. Avots: Dexerto.

Pārspēts pasaules rekords Doom Eternal spēlēšanā uz ātrumu. Avots: Dexerto.

Septiņi no labākajiem Doom Eternal spēlētājiem, starp kuriem bija arī dalībnieks no Latvijas, uz ātrumu cīnījās par uzvaru pirmajā atklātajā čempionātā spēlēšanā uz ātrumu, kas turpinājās vairāk nekā 14 stundu. Lai gan daudzi spēlētāji uzstādīja personīgos rekordus, cenšoties pārspēt pasaules rekordu, spēlētājs Xiae pārspēja viņus visus ar savu nevainojamo izgājienu. Atklāto čempionātu kopīgi bija sarīkojuši European Speedrunner Assembly (ESA) un kiberdrošības uzņēmums Kaspersky. Spēlētājs Xiae uzstādīja pasaules rekordu ar datoru, kurā Kaspersky Internet Security darbojās īpašajā spēļu režīmā.

Pēc uzvaras Xiae paziņoja: “Es spēlēju ar ieslēgtu Kaspersky spēļu režīmu un pārspēju pasaules rekordu — tas bija lieliski. Tas bija foršs pasākums. Nenoliegšu, ka pašās beigās baidījos, ka bowsr saķersies ar mani, un daudz jau netrūka.”

 

Uzvarētājs Xiae. Avots: Dexerto.

Uzvarētājs Xiae. Avots: Dexerto.

Lai gan nav šaubu, ka Kaspersky spēļu režīms nodrošināja Xiae netraucētu spēlēšanu, tomēr galvenais viņa uzvaras iemesls bija spēles Doom Eternal teicama pārzināšana un spēlēšanas pieredze. Galu galā spēlēšana uz ātrumu nozīmē milzīgu konkurenci, un nebūt ne katrs spēlētājs spēj saglabāt mieru tik nervozā gaisotnē. Maksimālais skatītāju skaits sasniedza 10 000 fanu, kas vēroja spēli Twitch un European Speedrunner Assembly vietnēs. Spēlētājam Xiae izdevās saglabāt mieru, un viņš vinnēja 3250 ASV dolāru, pārspējot spēlētājus bowsr, BloodShot900 un ShiningFace.

 

Skatītāju skaits sasniedza 10 000. Avots: Dexerto.

Skatītāju skaits sasniedza 10 000. Avots: Dexerto.

Bowsr, kurš ieņēma otro vietu, bija apmierināts ar saviem panākumiem un 2000 ASV dolāru balvu, lai gan uzskatīja, ka varētu spēlēt vēl labāk. “Godīgi sakot, esmu apmierināts,” viņš sacīja. “Biju nolēmis iekļūt pirmajā trijniekā. Domāju, ka būtu varējis pārspēt pasaules rekordu, bet pieļāvu divas lielas kļūdas un zaudēju daudz laika.” Arī Bloodshot, kurš ieņēma trešo vietu un saņēma 1000 ASV dolāru, atzīst, ka šajā spēlē ieguvis jaunu pieredzi. “Uzskatu, ka šādi pasākumi ir ļoti svarīgi. Tie palīdz leģitimizēt spēlēšanu uz ātrumu un parāda, cik interesanta un aizraujoša tā var būt…. Manuprāt, šī ir patiešām forša lieta, kuru es gribētu redzēt vēl biežāk.”

Tāpat kā iepriekšējos ESA Marathon pasākumos, Break the Record: LIVE ziedos pasākuma laikā iegūtos līdzekļus fondam Swedish Alzheimer’s Foundation.

Papildus informāciju par rekorda pārspēšanu atradīsiet preses ziņā “Spēlētājs pārspēj pasaules rekordu DOOM Eternal spēlēšanā uz ātrumu ar ieslēgtu Kaspersky spēļu režīmu“, bet Kaspersky Internet Security, kas pieejams pilnfunkcionālam 30 dienu bezmaksas izmēģinājumam, ieskaitot bezmaksas tehnisko atbalstu, varat iegūt šeit.

Padomu kopumu, lai datorspēles “neiesaltu” pašā nepiemērotākajā brīdī, atradīsiet rakstā “7 padomi spēļu aiztures mazināšanai Windows 10 datoros“.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

1 + 8 =

Uz augšu