Sākumlapa » Notikumi » Pasākums: Kaspersky Next 2021 – Meet the augmented

Pasākums: Kaspersky Next 2021 – Meet the augmented

Kāda ir cilvēka papildināšanas (augmentation) un bionikas nākotne? Pievienojieties Kaspersky NEXT 2021, lai to uzzinātu!

Cilvēka papildināšana izklausās pēc zinātniskās fantastikas, bet patiesībā ir cilvēki, kuri ar to jau dzīvo ikdienā. Tā nav tāda papildināšana, kādu mēs redzam filmās: kiborgi ar pārcilvēcisku spēku un rentgena redzi, bet gan vienkārši cilvēki ar bioniskām rokām, kājām un pat mikroshēmu implantiem.

Iepriekšējā Kaspersky NEXT (skat. video zemāk) tika apskatīts, kā pasaule varētu izskatīties ne pārāk tālā nākotnē ar attīstītu cilvēku papildināšanu, un tas, kādas sekas tas varētu atstāt uz sabiedrību un cilvēci.

Bet kā tas ir tiem no mums, kas šodien dzīvo ar papildinājumu? Kā lietas ir mainījušās pēdējo 20 gadu laikā un kāda izskatās tuvākā nākotne? Nākamajā Kaspersky NEXT pasākumā BBC Click vadītāja Keita Rasela ar īpašiem viesiem apspriedīs šo un daudz ko citu.

Kaspersky NEXT 2021 sākas 17. martā 16:00 pēc Latvijas laika. Lai uzzinātu vairāk un sekotu notikumam tiešraidē, pievienojieties vietnē Twitter vai sekojiet #KNext21.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 3 = 5

Uz augšu